acem2019delhi.com

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git (Mini Kitap)

Responsive image
Yüreğinin Götü̈rdüğü Yere Git, seksen yaşında bir büyükannenin uzaklardaki torununa yazdığı mektuplardan oluşur. Alabildiğine yalın, gündelik konuşma diliyle yazılmış bu sevgi dolu mektuplar, hem bir iç döküş hem de bir bilgenin vasiyeti niteliğinde. Yaşlı büyükanne, bu mektuplarda, kendisinin ve kızının dokunaklı yaşamlarının gizli kalmış yönlerini açığa vururken kendi kendisiyle bir iç hesaplaşmayı da birlikte yürütüyor. Değişen gelenekler, altüst olmuş değerler karşısında hissettiklerini, torununa sevgiyle aktarmaya çalışan bu yaşlı kadın, gençliğinde yapmayı göze alamadığı şeyleri yapmasını torununa öğütlerken şöyle diyor: “Yapmaya değecek tek yolculuk, içimize yaptığımız yolculuktur; o özgün çağrıya kulak vermeli, yüreğimizin götürdüğü yere gitmeliyiz.”Susanna Tamaro’nun bu en ünlü kitabı, yayımlandığı günden bu yana yeni okurlarla buluşmayı sürdürüyor.
YAYIN TARİHİ:
2016-02-25
DOSYA BOYUTU:
12,32
ISBN:
9750730559
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Susanna Tamaro
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git (Mini Kitap) PDF

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git (Mini Kitap) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Susanna Tamaro. Okuyabilirsin Yüreğinin Götürdüğü Yere Git (Mini Kitap) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...reğinin Götürdüğü Yere Git, seksen yaşında bir büyükannenin uzaklardaki torununa yazdığı mektuplardan oluşur ... Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Mini Kitap - Susanna Tamaro Kitapları ... . Alabildiğine yalın, gündelik konuşma diliyle yazılmış bu sevgi dolu... Susanna Tamaro'nun bu en ünlü kitabı, yayımlandığı günden bu yana yeni okurlarla buluşmayı sürdürüyor. Yüreğinin Götürdüğü Yere Git (Minikitap) Susanna Tamaro. Yüreğinin Götü¨rdüğü Yere Git, seksen yaşında bir büyükannenin uzaklardaki torununa yazdığı mektuplardan oluşur. Alabildiğine yalın, gündelik konuşma diliyle yazılmış bu sevgi dolu mektuplar... Yüreğinin Götürdüğü Yere ... Yüreğinin Götürdüğü Yere Git ve... | Edebiyat ve Sanat Akademisi ... . Alabildiğine yalın, gündelik konuşma diliyle yazılmış bu sevgi dolu mektuplar... Yüreğinin Götürdüğü Yere Git, seksen yaşında bir büyükannenin uzaklardaki torununa yazdığı mektuplardan oluşur. Alabildiğine yalın, gündelik konuşma diliyle yazılmış bu sevgi dolu mektuplar... Kitap Özeti. Yüreğinin Götü̈rdüğü Yere Git, seksen yaşında bir büyükannenin uzaklardaki torununa yazdığı mektuplardan oluşur. Alabildiğine yalın, gündelik konuşma diliyle yazılmış bu sevgi dolu... Edebiyat/. Roman (Çeviri)/. Yüreğinin Götürdüğü Yere Git Mini Kitap. Yüreğinin Götü¨rdüğü Yere Git, seksen yaşında bir büyükannenin uzaklardaki torununa yazdığı mektuplardan oluşur. Kitap 80 yaşındaki ihtiyar bir kadının büyütüp yetiştirdiği ancak, Amerika'da yaşamaya karar veren torununa çok güzel bir hikaye ama özeti çok az olmuş bence.:))) #8 yüreğinin götürdüğü yere git....