acem2019delhi.com

Çocuklar için 3D Tara, Tasarla, Üret

Responsive image
Dijitalleşen dünyada artık hepimiz birer tasarımcıyız. Bu da demek oluyor ki, oyuncaklarımızı, günlükkullandığımız ürünleri, kahve fincanımızı, bisikletimizi hatta belki de bilgisayarımızı kendi istediğimiz gibi hayal edebileceğiz. Sonrasında günümüz teknolojisinin bize sunduğu tüm imkânları kullanarak onları önce dijital dünyada tasarlayacağız.Daha sonra da dijital fabrikasyon araçları ile üreteceğiz. Dijital dünya artık ekranlardan çıkıp üçüncü boyuta uzanıyor!Minecraft oynamışsınızdır mutlaka!Orada kendi dünyanızı oluştururken farklı nesneleri kullanıyorsunuz.Peki kendi 3D modelinizi Minecraft dünyanızda görmek, onunla oynamak istemez miydiniz?Ya da Minecraft’ta oynadığınız karakteri ve haritayı odanızın bir köşesinde sergilemek nasıl olurdu?İşte bu kitap, bu harika işleri yapabilmek için gereken temel bilgileri içeriyor.Çünkü tüm bunları yapabilmek, dijital dünya ile gerçek dünya arasındaki bağlantıyıöğrenmekten geçiyor. Yani 3D Tarama, 3D Modelleme ve 3D Yazıcıteknolojileriyle tanışmanızın zamanı geldi! Üç Boyutlu Yazıcılarla Tasarladığın Her Şeyi Üretebilirsin!• Gerçek Dünyadan Dijital Dünyaya: Tasarıma Bakış • 3D Tarama Nedir, Nasıl Yapılır, Gerçek Modelleri Tarama Yöntemleri Nelerdir? • Dijital Dünyada Tasarım, 3 Boyutlu Model Nasıl Oluşturulur?• 3D Tasarımlar için Yardımcı Mobil Uygulamalar • 3D Yazıcıyı Tanıyalım • 3D Yazıcı ile Üretim • 3D Yazıcıdan Renkli Ürünleri Nasıl Elde Edebiliriz?
YAYIN TARİHİ:
2016-02-26
DOSYA BOYUTU:
3,80
ISBN:
6056604362
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İlker Vardarlı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çocuklar için 3D Tara, Tasarla, Üret PDF

Çocuklar için 3D Tara, Tasarla, Üret harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İlker Vardarlı. Okuyabilirsin Çocuklar için 3D Tara, Tasarla, Üret sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...i. 27,68 TL Ücretsiz kargoWorld /9 %0Satıcıya Git ... Çocuklar İçin 3D - Tara, Tasarla, Üret | Kitap.net ... . Çocuklar İçin 3d Tara, Tasarla, Üret / İlker Vardarlı / Pusula Yayıncılık Ve İletişim. Çocuklar için 3D Tara, Tasarla, ÜretDijitalleşen dünyada artık hepimiz birer tasarımcıyız. Yani 3D Tarama, 3D Modelleme ve 3D Yazıcı teknolojileriyle tanışmanızın zamanı geldi! Abc çocuklar için türkçe öğretim seti A2.1 / kültür sanat basımevi. Yani 3D Tarama, 3D Modelleme ve 3D Yazıcı teknol ... Çocuklar İçin 3D Tara Tasarla Üret Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Yani 3D Tarama, 3D Modelleme ve 3D Yazıcı teknolojileriyle tanışmanızın zamanı geldi! 4.75 €. 3D Tarama Nedir, Nasıl Yapılır, Gerçek Modelleri Tarama Yöntemleri Nelerdir? Dijital Dünyada Tasarım, 3 Boyutlu Model Nasıl Oluşturulur? 3D Tasarımlar için Yardımcı Mobil Uygulamalar. 24 TL. Çünkü tüm bunları yapabilmek, dijital dünya ile gerçek dünya arasındaki bağlantıyı öğrenmekten geçiyor. Yani 3D Tarama, 3D Modelleme ve 3D Yazıcı teknolojileriyle tanışmanızın zamanı geldi! Yorumlar (0). Resimler. Çocuklar İçin 3D Tara, Tasarla, Üret - İlker Vardarlı. Çocuklar için Scratch ile Arduino Programlama. Musa Sadık ÜNAL. Dikeyeksen Yayıncılık. Çocuklar İçin Raspberry Pi ve Python İle Programlama. Ahmet AKSOY (Prof. Dr.) Hakan ATAŞ. Peki kendi 3D modelinizi Minecraft dünyanızda görmek, onunla oynamak iste...