acem2019delhi.com

Devletlere Karşı Etnoloji : Anarşist Antropoloji

Responsive image
Aslında daha çok “devlet denilen insan yaratısı karşısında nasıl bir etnoloji geliştirilebilir” ya da “ne şekilde alternatif kuramsal bir yol haritası belirlenebilir” ile ölçeklenen bu ikili değerli çalışma kapsadığı anarşist antropolojiyi de bu ölçekte nasıl var olduğu ve hatta var olup olmamasından evvel birilerinin tekeline girip girmediği noktasında -da- masaya yatırmakla kalmıyor, devletlere karşı oluşturulacak mevzu etnoloji dahilinde çoklu anarşist antropoloji parçalarını ve olasılıklarını, ihtimallerini sorguya çekiyor, yazarların biraz kızgın biraz eğlenceli dili ise okumayı çok daha keyifli bir noktaya vardırıyor!
YAYIN TARİHİ:
2016-03-25
DOSYA BOYUTU:
4,22
ISBN:
6056632655
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Devletlere Karşı Etnoloji : Anarşist Antropoloji PDF

Devletlere Karşı Etnoloji : Anarşist Antropoloji harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Devletlere Karşı Etnoloji : Anarşist Antropoloji sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lirlenebilir" ile ölçeklenen bu ikili değerli çalışma ... Devletlere Karşı Etnoloji Anarşist Antropoloji | Kitap.net ... ... ...olmamasından evvel birilerinin tekeline girip girmediği noktasında -da- masaya yatırmakla kalmıyor, devletlere karşı oluşturulacak mevzu etnoloji dahilinde çoklu anarşist antropoloji parçalarını ve. ...olmamasından evvel birilerinin tekeline girip girmediği noktasında -da- masaya yatırmakla kalmıyor devletlere karşı oluşturulacak mevzu etnoloji dahilinde çoklu anarşist antropoloji parçalarını ve. Natalia Buler'nin hazırlayıp Sub Yayınları tarafında ... Devletlere Karşı Etnoloji : Anarşist Antropoloji - Kollektif ... . Natalia Buler'nin hazırlayıp Sub Yayınları tarafından sunulan Devletlere Karşı Etnoloji:Anarşist Antropoloji kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. ...olmamasından evvel birilerinin tekeline girip girmediği noktasında -da- masaya yatırmakla kalmıyor, devletlere karşı oluşturulacak mevzu etnoloji dahilinde çoklu anarşist antropoloji parçalarını ve. 8,00 TL. Sepete Ekle. Devletlere karşı etnoloji anarşist antrop...