acem2019delhi.com

Neye İnanıyorum

Responsive image
“Neye İnanıyorum”, BGST Yayınları Bertrand Russell dizisinin ilk kitabı. Özgürlükçü filozof ve barış aktivisti B. Russell’ın eserleri daha dün yazılmış gibi güncelliğini koruyor.Elinizdeki kitapta Russell, seküler bir ahlakın temellerini atmaya çalışır. İnsan, kutsal bir düzenin değil doğanın bir parçasıdır. “İyi yaşam”ın esin kaynağı sevgi, kılavuzu ise bilimdir. Bireyciliğe düşmeden arzularımızı tatmin etmek, başkalarının iyiliğini istediğimiz bir dünyada mümkündür. Masum arzuları cezalandıran ve insanları ikiyüzlülüğe zorlayan muhafazakâr ahlak bizi mutlu kılmaz.Russell’ın en önemli tespiti belki de şudur:İnsanın mutluluğu, erdemli bir birey olarak yaşama çabasından değil toplumsal koşulların düzeltilmesinden geçer.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-04
DOSYA BOYUTU:
12,3
ISBN:
9756165652
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Bertrand Russell
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Neye İnanıyorum PDF

Neye İnanıyorum harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Bertrand Russell. Okuyabilirsin Neye İnanıyorum sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...aman onu da söyle madem bulduysan. Soru Detayı ... NEYE İNANIYORUM - BERTRAND RUSSELL | Nadir Kitap ... . - Rahatlıkla, endişesiz, tasasız, sorumluluk altına girmeden yaşayan inançsız bir kimse için inanmak neye yarar, niçin inansın, nasıl inandırılmalı? Çünkü bence neye inanıyorsak (umarım herkes için iyi düşüncelerdir) inandığımız düşüncelerin hiç kolay bir noktadan eyleme dönüşmediğini bilmenin, pes etmemeye yardımcı olacağına inanıyorum. 13.60 TL. "Neye İnanıyorum", BGST Yayınlar ... Niçin İnanmalı? İnanmak Neye Yarar? | Sorularla İslamiyet ... . 13.60 TL. "Neye İnanıyorum", BGST Yayınları Bertrand Russell dizisinin ilk kitabı. Özgürlükçü filozof ve barış aktivisti B. Russell'ın eserleri daha dün yazılmış gibi güncelliğini koruyor. İslam'da başka hiçbir yerde dile getirilmemiş gerçekleri bir dedektif gibi araş...