acem2019delhi.com

Balonla 5 Hafta / Olağanüstü Yolculuklar 9

Responsive image
“Bu korkusuz kâşif doğudan batıya bütün Afrika’yı balonla katetmek niyetinde. Aldığımız bilgiler doğruysa, bu şaşırtıcı yolculuğun hareket noktası doğu kıyısındaki Zanzibar Adası olacak. Varış noktasına gelince, onu bir tek Tanrı biliyor.”Bir kâşif ve mucit olan Doktor Fergusson, avcı arkadaşı Dick Kennedy ve yardımcısı Joe’yla birlikteZanzibar’dan Nil’in kaynaklarına doğru uzanan bir Afrika macerası için yola çıkar. Hem de Victoria adını verdiği balonuyla!Bu üç adam yolculuk boyunca birçok tehlikeli maceraya atılacaklardır. Alışık olmadıkları çöl iklimin sıcağıyla kavrulacaklar, vahşi hayvanların saldırılarına uğrayacaklar, yerlilerle pek de hoş olmayan karşılaşmalar yaşayacaklardır. “Üç İngilizin Afrika’yı Keşif Gezisi” alt başlığını taşıyan Balonla Beş Hafta Jules Verne’in ilk romanıdır. Kitap yayımlandığı 1862 yılından itibaren okurlar tarafından büyük rağbet görmüştür. 
YAYIN TARİHİ:
2018-11-06
DOSYA BOYUTU:
4,6
ISBN:
6051713083
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jules Verne
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Balonla 5 Hafta / Olağanüstü Yolculuklar 9 PDF

Balonla 5 Hafta / Olağanüstü Yolculuklar 9 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jules Verne. Okuyabilirsin Balonla 5 Hafta / Olağanüstü Yolculuklar 9 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ğanüstü Yolculuklar 9 arıyorsan site site dolaşma! Balonla 5 Hafta: Olağanüstü Yolculuklar 9 İçin Yorumlar ... Balonla 5 Hafta / Olağanüstü Yolculuklar 9 - Jules Verne ... . Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Olağanüstü Yolculuklar 09 Balonla 5 Hafta. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Olağanüstü Yolculuklar 09 Balonla 5 Hafta. Mağaza: TveT. Bu format bu şirket tarafından üretilen tüm elektronik cihazlar tarafından desteklendiğinden, bu şaşırtıcı değildir. Bu cihazlardan birine Balonla 5 Hafta: Olağanüstü Yolculuklar 9 indirebilirsiniz. Balonla 5 Hafta yorumları ve ... Balonla 5 Hafta - Olağanüstü Yolculuklar 9 Jules Verne ... . Bu cihazlardan birine Balonla 5 Hafta: Olağanüstü Yolculuklar 9 indirebilirsiniz. Balonla 5 Hafta yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Balonla 5 Hafta kitabına benzeyen kitaplar. Alt başlık: Olağanüstü Yolculuklar 9. "Üç İngilizin Afrika'yı Keşif Gezisi" alt başlığını taşıyan Balonla Beş Hafta Jules Verne'in ilk... 16,5 x 9,5 x 10 cm Boyutlar ve boyutlar 20 Temmuz 2016 Gönderen Balonla 5 Hafta: Olağanüstü Yolculuklar 9 Jules Verne'in yazdığı ilk roman olan Balonla Beş Hafta, okuyucuya, hem olağanüstü bir macera, hem de düş tadında bir Afrika sehayati Doktorun planı uşağı Joe ve avcı arkadaşı ile yolculuk yapmaktır. Belirtilen tüm özellikler bilgilendir...