acem2019delhi.com

Tüm Yönleriyle Bağımlılık

Responsive image
Bu kitap danışanlarını anlamak ve onlara yardım etmek isteyen psikolojik danışmanlara, psikologlara ve psikiyatristlere yardımcı olabilir. Öte yandan bu kitap, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, psikoloji ve sosyal hizmet uzmanlığı gibi bölümlerde açılan ya da açılacak olan “bağımlılık” dersleri için ana ya da yardımcı kaynak olarak kullanılabilir. Tüm bunların yanında bu kitap; bağımlılık konusunu anlamak isteyen; öğrencilerinin bedenlerini, ruhsal sağlıklarını ve maneviyatlarını geliştirmek isteyen öğretmenler ve veliler için de önemli bir başucu kitabı olarak değerlendirilebilir. Son olarak bağımlılığa yatkın ve bağımlı olan bireylerin de kendi sorunları hakkında bilgi sahibi olmaları adına da bu kitap önemli bir işlevi yerine getirebilir. Sonuç olarak “beşikten mezara kadar” öğrenmenin önemine inanan bir toplumun üyeleriyiz. Her konuda olduğu gibi bağımlılık konusunda da kendimizi bilgilerle donatarak bağımlılıkla mücadelede bizler de yerimizi alabiliriz. Yaşamda sorunlar varsa mutlaka onların da çözümü vardır. Bu kitabın, bağımlılık sorununa önemli çözümler getirmesi ve katkılar sunmasını umut eder kitabı okuyanların kitaptan en üst düzeyde yararlanmalarını dileriz.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-01
DOSYA BOYUTU:
9,31
ISBN:
6052418154
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tüm Yönleriyle Bağımlılık PDF

Tüm Yönleriyle Bağımlılık harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Tüm Yönleriyle Bağımlılık sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...mli bir başucu... Tüm bunların yanında bu kitap; bağımlılık konusunu anlamak isteyen; öğrencilerinin bedenlerini, ruhsal sağlıklarını ve maneviyatlarını geliştirmek isteyen öğretmenler ve veliler için de önemli bir başucu ... Pegem Akademi Yayıncılık Tüm Yönleriyle Bağımlılık... | Trendyol ... ... Tüm Yönleriyle Bağımlılık 524414. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. Tü. m bunların yanında bu kitap. bağımlılık konusunu anlamak isteyen. ö. Tüm Yönleriyle Bağımlılık. Yayınevi / Marka: Pegem Akademi Yayıncılık. Tüm bunların yanında bu kitap; bağımlılık konusunu anlamak isteyen; öğrencilerinin bedenlerini, ruhsal sağlıklarını ve... 30.40 TL. Tüm bunlar ... Tüm Yönleriyle Bağımlılık - Kollektif | kitapyurdu.com ... . ö. Tüm Yönleriyle Bağımlılık. Yayınevi / Marka: Pegem Akademi Yayıncılık. Tüm bunların yanında bu kitap; bağımlılık konusunu anlamak isteyen; öğrencilerinin bedenlerini, ruhsal sağlıklarını ve... 30.40 TL. Tüm bunların yanında bu kitap; bağımlılık konusunu anlamak isteyen; öğrencilerinin bedenlerini, ruhsal sağlıklarını ve maneviyatlarını geliştirmek isteyen öğretmenler ve veliler için de... Tüm Yönleriyle Bağımlılık Kısa Özeti. Kitap hakkında: Bu kitap danışanlarını anlamak ve onlara yardım etmek isteyen psikolojik danışmanlara, psikologlara ve psikiyatristlere yardımcı olabilir. Ali Eryılmaz M. Engin Deniz Fatma Ebru İkiz Begüm Satıcı Firdevs Savi Çakar Seher Merve ERUS Esra Asıcı Yasemin Yavuzer Durmuş Ümmet Hülya Kök Eren Mustafa Uslu Metin Deniz Enver Sarı. Tüm Yönleriyle Bağımlılık. Bu kitap danışanlarını anlamak ve onlara yardım etmek isteyen psikolojik danışmanlara, psikologlara ve psikiyatristlere yardımcı olabilir. Tüm bunların yanında bu kitap; bağımlılık konusunu anlamak isteyen; öğrencilerinin bedenlerini ruhsal sağlıklarını ve maneviyatlarını geliştirmek isteyen öğretmenler ve veliler için de önemli bir başucu... Tüm bunların yanında bu kitap; bağımlılık konusunu anlamak isteyen; öğrencilerinin bedenlerini, ruhsal sağlıklarını ve maneviyatlarını geliştirmek isteyen öğretmenler ve veliler için de önemli bir başucu... Tüm bunların yanında bu kitap; bağımlılık konusunu anlamak isteyen; öğrencilerinin bedenlerini ruhsal sağlıklarını ve maneviyatlarını geliştirmek isteyen öğretmenler ve veliler için de önemli bir başucu... Tüm bunların yanında bu kitap; bağımlılık konusunu anlamak isteyen; öğrencilerinin bedenlerini, ruhsal sağlıklarını ve maneviyatlarını geliştirmek isteyen öğretmenler ve veliler için de önemli bir başucu... Tüm bunların yanında bu kitap; bağımlılık konusunu anlamak isteyen; öğrencilerinin bedenlerini, ruhsal sağlıklarını ve maneviyatlarını geliştirmek isteyen öğretmenler ve veliler için de önemli bir başucu......