acem2019delhi.com

Her Şey Geçer

Responsive image
“Çiçeklere bakıyoruz, kuşları izliyoruz, kozalak, kuru dal parçaları ve erik topluyoruz, ayakkabılarımızı çıkarıyoruz ayağımızdan, deniz kenarında yürüyoruz, bazen gözlerimiz doluyor, bazen gülümsüyoruz, sonra zıplayan yunusları görebilmek için ufka dalıyoruz, bazen uyku bastırıyor, esniyoruz, bazen de aklımıza çok eski bir anı geliyor, her şey nasıl da değişiyor diye düşünüyoruz. Dünya böyle. Her şey değişiyor. Her şey geliyor ve geçiyor. Dalgalar gibi. Rüzgâr gibi. Bulutlar gibi. An gibi. Hayat gibi.”Hep bir şeylere ya da bir yerlere yetişme telaşıyla geçip gidiyor hayatlarımız. Çağımızın bir hastalığına dönüşmüş durumda “yetişme telaşı”. Anne, Kız Harikasın’da nefis öyküler anlatan Elif Türkölmez, Her Şey Geçer’le tüm bu koşuşturmalarımıza, telaşlarımıza bir “Dur!” diyor. İncelikleri görmek isteyenler için bir başucu kitabı.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-06
DOSYA BOYUTU:
11,53
ISBN:
9753484350
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Elif Türkölmez
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Her Şey Geçer PDF

Her Şey Geçer harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Elif Türkölmez. Okuyabilirsin Her Şey Geçer sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...oturmuş sanki dünya... Öyle ağır ki eziliyorsun altında ... Büyülü Gerçeklik: Her Şey Geçer ?... ... . Elif Türkölmez. *Çiçeklere bakıyoruz, kuşları izliyoruz, kozalak, kuru dal parçaları ve erik topluyoruz, ayakkabılarımızı çıkarıyoruz ayağımızdan, deniz kenarında yürüyoruz, bazen gözlerimiz doluyor... Yüzünü gösterir göztermez,güneş bir bıçak saplar bağrıma kanatır,acımasızca... büyük savaş başlar aramızda her gün bir darbe alır, yaramı saramam uzaklarda... Her Mevsim YazımZeynep Bastık. En BüyüğüAnıl Piyan ... Quote by Sabahattin Ali: "Fakat Her Şey Geçer, Her Şey Unutulur." ... ... Her Mevsim YazımZeynep Bastık. En BüyüğüAnıl Piyancı. Yıldız TozuOzbi. mp3indirdur.mobi Burak Kut Komple Her Şey Gelir Her Şey Geçer. Her Şey Geçer. 6 Nisan 2019. by duru kurugül. kalkışındaki siren sesi,kaldırımdaki öğrencinin okula yetişme telaşı.İnsanların gecenin zifiri karanlığında işe yetişme telaşları…Her şey akıyordu.Bir uçtan... En yeni Her sey geçer kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. "Fakat her şey geçer, her şey unutulur. Her Şey Geçer. Nisan 25, 2013. Geçiyor elbette. Olmuyor. Hiçbir şey aynı kalmıyor hayatta. Yıllar geçiyor, aylar ,haftalar günler saatler geçiyor. ...eh bari içimdeki sıkıntıları bir dostuma anlatayım de. anlat. kullandığı tek cümle şu olsun "üzülme ya her şey geçer. " bu hayatın size oynadığı bir oyun değil ! tamamen gerçek olandır. "her şey geçer." hep aynı her şey aynı sanki birbirine eş. geçer geçer daha öncekiler gibi. bu da geçer neler neler geçmedi ki. yine düşer deli divane gönlüm aşka. Her şey geIir her şey geçer YiIIardir ben kaIben seni bekIedim Her şey geIir gün oIur her şey geçer YiIIardir ben kaIben seni bekIedim Senin de beni düşündüğünü biIiyorum Seni biImem açikça... Derler ki her şey geçer... Her şey...