acem2019delhi.com

Son Koleksiyoncu

Responsive image
Kitapların bir tür gücü vardır; bir kez eline alan onlardan asla vazgeçemez. Dünya büyük değişime uğramış, yapay zekânın hâkim olduğu yeni bir düzen kurulmuştu. Yaşamak, hayatta kalma mücadelesinden öteye geçmiyordu. Bilgilenmek kavramı artık yoktu. Kitaplar ise uzun zaman önce unutulmuştu. Kendilerine Kitap Koleksiyoncusu diyen bir grup, kitapların yeryüzünden silinmemesi için uğraşmışsa da zamanla onlar da yok olup gitmişti. Geriye bir tek Son Koleksiyoncu kalmıştı. Muhbirlerden uzakta, yaşadığı adada kitapları saklayıp korumakla yükümlüydü. Ta ki kitapların tehlikede olduğunu anlayıncaya kadar... Artık saklamaktan daha fazlasını yapmak zorundaydı. Önceden kararlaştırılan bir planı uygulayarak adadan ana karaya üç kitap gönderdi. O üç kitap, üç ayrı çocuğun eline geçti. Çocuklar, daha önce hiç karşılaşmadıkları bu “nesneleri” gizlice okumaya başladıklarında, aslında ne tür büyük sırları açığa çıkaracaklarından habersizdiler. Üstelik böylece sadece kendi geleceklerini değil, dünyanın geleceğini değiştireceklerinden de... Ve kitaplar için tehlikeye atılırken, bir an bile tereddüt etmediler.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-18
DOSYA BOYUTU:
10,13
ISBN:
9752125391
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Almila Aydın
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Son Koleksiyoncu PDF

Son Koleksiyoncu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Almila Aydın. Okuyabilirsin Son Koleksiyoncu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...emesi keyifliydi tavsiye ederim filmin sonuna bakarsak 2 ... Koleksiyoncu (2009) İzle | Full HD Film Sitesi | Son Eklenenler ... . Seri de olacak. Koleksiyoncu izle. Kumar borcunu ödemek için, tesisatçı olarak çalıştığı evi soymaya karar veren Arkin, evde kimsenin olmadığını sandığı bir akşam eve girer. Kumar borcunu ödemek için, tesisatçı olarak çalıştığı evi soymaya karar veren Arkin, evde kimsenin olmadığını sandığı bir akşam eve girer. Koleksiyoncu 6.1/10 Aksiyon, Gerilim, Korku, Macera T ... Koleksiyoncu Serisi ... . Koleksiyoncu 6.1/10 Aksiyon, Gerilim, Korku, Macera Türkçe Dublaj10.302 Kişi İzlemiş 39 Yorum Yapılmış. 12 Haziran 2011. güzel film ama sonu çok korkunç bitti. Hüseyin. Almila Aydın. Kitapların bir tür gücü vardır; bir kez eline alan onlardan asla vazgeçemez. Dünya büyük değişime uğramış, yapay zekânın hâkim olduğu yeni birdüzen kurulmuştu. Ürün Adı: Son Koleksiyoncu Ürün Kodu: 9789752125391 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Ciltli Kağıt Cinsi: kitap Kağıdı Çevirmen: Almila Aydın. Son Koleksiyoncu. Gerilim, korku, macera. Yıldız: Daniella Alonso, Andrea Roth, Michael Reilly Burke vb. Kumar borcunu ödemek için, tesisatçı olarak çalıştığı evi soymaya karar veren Arkin... 28 TL. Geriye bir tek Son Koleksiyoncu kalmıştı. Muhbirlerden uzakta yaşadığı adada kitapları saklayıp korumaklayükümlüydü. Ta ki kitapların tehlikede olduğunu anlayıncaya kadar... Koleksiyoncu 2 izle, Koleksiyoncu 2 full izle, Koleksiyoncu 2 hd izle, Koleksiyoncu 2 türkçe dublaj izle, The Collection 2 filmi 2012 - ABD yapımı olup oyuncu kadrosunda ise Josh Stewart... ...CESUR ÇOCUKLARIN HİKAYESİ Almıla Aydın'ın kale...