acem2019delhi.com

Bir Talihsizin Macerası / Dolaptaki Kahraman

Responsive image
BİR ŞAPŞALIN GÜNLÜĞÜ SERİSİNİN ÇOKSATAR YAZARI RACHEL RENÉE RUSSELL’DAN YEPYENİ BİR SERİ! Talihsiz kahramanımız Max Crumbly, korkulu rüyası South Ridge Ortaokulu’nda barınabilmek için elinden geleni yapmak zorunda. Çünkü, ortaokuldan atılmak demek anneannesiyle evde ders görmeye geri dönmek demek. Okulunun olumlu birçok yönü olduğu gibi bir de büyük bir baş belası var: En büyük hobisi Max’i dolabına kilitlemek olan Serseri Thurston. Keşke Max, en sevdiği çizgi romanlardaki süper kahramanlar gibi olabilse! Ama ne yazık ki onun en büyük süper gücü, pizzanın kokusunu bir mahalle öteden bile alabilmek ve bunun da kimsenin hayatını kurtarmayacağı, kötü adamları alt etmesine yardımcı olmayacağı ortada. Yine de Max, okulunun kahramanı olmaya kararlı.
YAYIN TARİHİ:
2018-04-18
DOSYA BOYUTU:
3,53
ISBN:
6050951660
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rachel Renee Russel
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Talihsizin Macerası / Dolaptaki Kahraman PDF

Bir Talihsizin Macerası / Dolaptaki Kahraman harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rachel Renee Russel. Okuyabilirsin Bir Talihsizin Macerası / Dolaptaki Kahraman sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...iordan. Bir Talihsizin Macerası Dolaptaki Kahraman satışı Sonteklif'te ... Bir Talihsizin Macerası / Dolaptaki Kahraman - Rachel Renee... ... . Fiyat ve özelliklerini inceleyin, güvenle satın alın. Bir Talihsizin Macerası Dolaptaki Kahraman. Fiyat : 49,67 TL. Bu ürün tükenmiştir. Talihsiz kahramanımız Max Crumbly, korkulu rüyası South Ridge Ortaokulu'nda barınabilmek için elinden geleni yapmak zorunda. Yine de Max, okulunun kahramanı olmaya kararlı. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Talihsizin Macerası / Dolaptaki Kahrama ... Bir Talihsizin Macerası / Dolaptaki Kahraman ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Talihsizin Macerası / Dolaptaki Kahraman. Keşke Max en sevdiği çizgi romanlardaki süper kahramanlar gibi olabilse!...