acem2019delhi.com

AşçıNe Yapar?

Responsive image
Tava sıccaak, dikkaaaat!Aşçı ve kocaman ekibi mutfakta! Harıl harıl çalışıyor, kesiyor, çırpıyor, yoğuruyor, pişiriyor ve restorana gelenlere damak çatlatan yemekler hazırlıyorlar. Aşçı bir tat ve baharat uzmanı! Değişik yemekler deniyor, farklı malzemeler kullanarak yepyeni yemek tarifleri ortaya çıkarıyor. Mmmm, çok lezzetli bir iş!İŞTE SANA AŞÇILAR VE MUTFAK SIRLARI HAKKINDA HARİKA BİLGİLERLE DOLU BİR KİTAP. NE YAPAR? Serisi hakkında:Büyüyünce ne olsam? Çocuklardan sık sık işittiğimiz bu soruya ünlü Belçikalı çocuk kitabı yazar ve çizeri Liesbet Slegers’in pek çok yanıtı var. 12 dilde yayımlanan 10 kitaplık NE YAPAR? serisi sevimli tasarımı ve eğlenceli metinleriyle çocuklarla buluşuyor.Çocuklar, aşçıların yeni lezzetler yarattıkları mutfaklarını ziyaret ediyor, hepimizin kahramanı olan itfaiyecilerle tanışıp pilotlarla gökyüzüne çıkıyorlar. İsterlerse çiftçi olup süt sağıyor, sebze meyve yetiştiriyor, isterlerse arkeolog olup havalı aletlerle tarihin gizemli derinliklerine iniyorlar.Kitabın sonunda ise onları eğlenceli sürprizler bekliyor: Hazinelerini gömebilir, doğru hortumu bulup itfaiyecilere yangını söndürmelerinde yardım edebilir ya da daha önce denemedikleri yeni tatları keşfedebilirler. 
YAYIN TARİHİ:
2019-10-14
DOSYA BOYUTU:
9,11
ISBN:
6051981000
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Liesbet Slegers
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

AşçıNe Yapar? PDF

AşçıNe Yapar? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Liesbet Slegers. Okuyabilirsin AşçıNe Yapar? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...layan ustalara aşçı denir. Çeşitli meyve, sebze ve sosların ... Aşçı Nedir Aşçı Ne İş Yapar Görevi - E Okul MEB ... . Mutfakta kullanılan her türlü araç gereçleri bakımını ve temizliğini yapmak ve yaptırmak Aşçı olabilmek için gerekli özellikler. yeme içme ile ilgili olmak. iyi bir damak tadı sahibi olmak. Mutfakta kullanılan her türlü araç gereçleri bakımını ve temizliğini yapmak ve yaptırmak Aşçı olabilmek için gerekli özellikler. yeme içme ile ilgili olmak. iyi bir damak tadı sahibi olmak. ... Aşçı Kimdir, Aşçı Ne İş Yapar? ... . yeme içme ile ilgili olmak. iyi bir damak tadı sahibi olmak. Aşçı pozisyonu hakkında tüm merak ettiklerin Kariyer.net'te! Aşçı, besinleri çeşitli yöntemler kullanarak içilecek ya da yenilecek hale getiren kişidir. - Yapılacak yemek için gerekli malzemenin nasıl hazırlanacağ...