acem2019delhi.com

Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç

Responsive image
KAHRAMAN SÜPER, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ellerinden alev topları çıkartabilen ablası, görünmez olabilen annesi, bıçak gibi keskin dişlere sahip kardeşi, uçabilen arkadaşlarıyla birlikte TERASYUS kasabasında yaşar. Bu EĞLENCELİ ve SIRA DIŞI kasaba BÜYÜK BİR SORUNLA karşı karşıya: BAY KARAYEL. En büyük hayali Terasyus kasabasını ele geçirmek olan Bay Karayel, her seferinde yepyeni ÇILGIN YÖNTEMLERLE kasabaya saldırıyor. Bu seferki planıysa… BEYAZ TEHLİKE!
YAYIN TARİHİ:
2019-11-04
DOSYA BOYUTU:
10,62
ISBN:
9752452862
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yaşar Bayraktar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç PDF

Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yaşar Bayraktar. Okuyabilirsin Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


..., süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir ... Mavi Kirpi Yayınları Pelerinsiz Kahraman Gerçek Süper Güç ... . Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ellerinden alev topları çıkartabilen ablası... Yaşar Bayraktar. KAHRAMAN SÜPER, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ellerinden alev topları çıkartabilen ablası... 6.50 TL. KAHRAMAN SÜPER, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel g ... Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç - Yaşar Bayraktar ... ... 6.50 TL. KAHRAMAN SÜPER, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ell...