acem2019delhi.com

Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite

Responsive image
Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses çalışmalarına kadar çok geniş yelpazedeki alıştırmalardan oluşan kitap; çocukların pek çok gelişim alanını desteklemeyi amaçlamaktadır. Görsel eşleştirme ve ayırt etme, görsel kopyalama ve tamamlama, sözel-görsel bağlantı kurma, parça-bütün sorularıyla labirent, sudoku, örüntü, eşleştirme, karşılaştırma, sıralama ve gruplama, toplama-çıkarma, belirtilen renklere göre boyama, şekillerin belirttiği renklere göre boyama, rakamların belirttiği renklere göre boyama, kesik çizgi birleştirme, nokta birleştirme, rakam sırasına göre nokta birleştirme, sözel ve sayısal mantık alıştırmaları; kitabın nitelikli içeriğini oluşturan unsurlardan sadece bazılarıdır.Bu kitap sayesinde çocuklar, 60 gün boyunca hem eğlenecek hem de akademik becerilerini geliştirecektir.
YAYIN TARİHİ:
2019-06-21
DOSYA BOYUTU:
4,74
ISBN:
6058061699
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite PDF

Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır ... Zeka Gelişimi - Hoya - 60 Aktivite - Her Güne Bir Aktivite ... . Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses... Limon Kıds Yay.-her Güne Bir Aktivite 60 Aktivite. Stok Kodu. Bu kitap sayesinde çocuklar, 60 gün boyunca hem eğlenecek hem de akademik becerilerini geliştirecektir. Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışm ... Her Güne Bir Aktivite 60 Aktivite Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses... 10.72 TL. Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses... Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses... ...60 Aktivite Kitabının İçeriği ve Amacı Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden Bu kitap sayesinde çocuklar, 60 gün boyunca hem eğlenecek hem de akademik becerilerini geliştirecektir. Bu ürün Sezstore tarafından gönderilecektir. Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. ...60 Aktivite Kitabının İçeriği ve Amacı Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden Bu kitap sayesinde çocuklar, 60 gün boyunca hem eğlenecek hem de akademik becerilerini geliştirecektir. Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses... 10.68 TL. Limon Kids , Her Güne Bir Aktivite-60 Aktivite için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 5.90 €. Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses... 17.50 TL. Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: 60 Aktivite - Her Güne Bir Aktivite/Kolektif. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses... Alış-Veriş Listeme Ekle. Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite. Bu kitap sayesind...