acem2019delhi.com

Süper Kahraman - Avatarların İstilası

Responsive image
O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. O bir Memokuzu. O bir MK. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmadığını, maceraların onu tatilde bile bırakmayacağının ise farkında değil! Ta ki evlerinin kapısı çalınıp da Bay Ses ve Kırmızı Saçlı Ses’i karşısında görene kadar.Üç köprülü şehrin denizlerinde garip araçlar görülmeye, balıkçı motorları ortadan kaybolmaya başlamıştır. Bilim insanları çaresiz, şehirde yaşayanlar şaşkındır. Sırlar, gizemler, kaybolanlar denilince de akla bir tek süper kahraman gelir; Memokuzu. Ama bu sefer işi biraz daha zor, karşısında çok zeki, her türlü olasılığı hesaplayan, tuzaklı oyunlar hazırlayan bir yapay zekâ var. Ama yapay zekânın da işi zor, çünkü her türlü sorunu çözmeye programlanmış zekâda bir süper kahramanla daha önce karşılaşmadı.Memokuzu’nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var.Haydi sevgili okur,DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman’a yardım et!
YAYIN TARİHİ:
2019-08-01
DOSYA BOYUTU:
12,24
ISBN:
6050830798
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Şeniz Baş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Süper Kahraman - Avatarların İstilası PDF

Süper Kahraman - Avatarların İstilası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Şeniz Baş. Okuyabilirsin Süper Kahraman - Avatarların İstilası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Saçlı Ses'i karşısında görene kadar ... TİMAŞ ÇOCUK - Avatarların İstilası-Süper Kahraman - Fiyatı 10,82 TL ... . Süper Kahraman-Avatarların İstilası. Author: Şeniz Baş. $6.95. O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. Avatarların İstilası - Süper Kahraman. Yazar : Şeniz Baş Yayınevi : Timaş Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. vO bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. 4.18 €. Memokuzu'nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var. Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YA ... Süper Kahraman - Avatarların İstilası ... . Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman'a yardım et! Süper Kahraman Avatarların İstilası. Marka : Timaş Çocuk. Barkod : 9786050830798. Ürün Açıklaması. O bir süper kahraman olduğunu farkında olmayan süper kahraman. Avatarların İstilası - Süper Kahraman. Yeni. Ücretsiz Kargo. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmadığını, maceraların onu tatilde bile bırakmayacağının ise farkında değil! 10.82 TL. TİMAŞ ÇOCUK , Avatarların İstilası-Süper Kahraman için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmadığını, maceraların onu tatilde bile bırakmayacağının ise farkında değil! Ta ki evlerinin kapısı çalınıp da Bay Ses ve Kırmızı Saçlı Ses'i karşısında görene kadar. O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmadığını maceraların onu tatilde bile bırakmayacağının ise farkında değil! 12.68 TL. Memokuzu'nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var. Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman'a yardım et! Avatarların İstilası - Süper Kahraman konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. Süper Kahraman - Avatarların İstilası. Yayınevi : Timaş Çocuk Yayınları. Sırlar gizemler kaybolanlar denilince de akla bir tek süper kahraman gelir; Memokuzu. Süper Kahraman - Avatarların İstilası, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde 15,6 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Süper Kahraman - Avatarların İstilası. Şeniz Baş. Ürün Puanı Avatarların İstilası - Süper Kahraman. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Timaş Çocuk. Sırlar. gizemler. kaybolanlar denilince de akla bir tek süper kahraman gelir Memokuzu. 14.63 TL. Memokuzu'nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var. Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman'a yardım et! 14.04 TL. Memokuzu'nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var. Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman'...