acem2019delhi.com

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Gençler İçin Seçme Eserler-4

Responsive image
1866 yılı garip olayların yaşandığı bir yıl olarak hâlâ akıllardadır. Bu olaylar liman kentlerinde yaşayanlar kadar, karada yaşayanları da heyecanlandırmıştı. Özellikle de denizcileri ilgilendiren bu olaylarla; tüccarlar, gemi işletenler, bütün ülkelerin deniz askerleri, Avrupa ve Amerika'daki çeşitli ülkelerin hükümetleri yakından ilgilendiler.
YAYIN TARİHİ:
2010-12-31
DOSYA BOYUTU:
8,49
ISBN:
6054698158
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jules Verne
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Gençler İçin Seçme Eserler-4 PDF

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Gençler İçin Seçme Eserler-4 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jules Verne. Okuyabilirsin Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Gençler İçin Seçme Eserler-4 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ocuklarınız Kaptan Nemo'nun Nautilus adlı denizaltısına konuk oluyor ... Denizler Altında Yirmi Bin Fersah ... . Doğabilimcisi Prof. Jules Verne'in "Denizler Altında 20000 Fersah" isimli kitabı, yirmi dokuz bölümden oluşuyor. Hepsi birbirinden kısa olan bölümlerin her biri kitabın ana karakteri Profesör Aronnaks tarafından anlatılıyor. DENİZLER ALTINDA YİRMİ BİN FERSAH KİTAP ÖZETİ KISA. 1866 senesinde deniz yarattığı birçok gemi batırmış. Geceleri fosforlu ışıklar saçıyordu. Ahali , bu canavarın ortadan ... Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Gençler İçin Seçme... ... . Geceleri fosforlu ışıklar saçıyordu. Ahali , bu canavarın ortadan kaldırılmasını istiyordu. DENİZLER ALTINDA 20000 FERSAH çizgi film.20000 Leagues Under the Sea Çalıkuşu - Reşat Nuri Güntekin / 100 Eser / Sesli Kitap - Продолжительность: 20 Denizler Altında Yirmi Bin Fersah 6... Başlığın diğer anlamları için Denizler Altında 20.000 Fersah (anlam ayrımı) sayfasına bakınız. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah. Vingt mille lieues sous les mers. düşük bütçeli versiyonu için (bkz: denizler altında 10000 fersah). yapımcı yeterli parayı bulamadığından daha derine inemeyen yapım. hakkinda az yazilmasina sasirdigim muhtesem eser. Edebiyat dünyasının en sevilen bilim-kurgu eserlerinden biri olan Denizler Altında 20 Bin Fersah, sinemaya uyarlanıyor. Bryan Singer'ın yöneteceği filmin çekimlerine çok yakında başlanacak. Çünkü çocuk henüz kitap seçme yetisine sahip değildir. Hepsinden de önemlisi, bir yetişkin olduğunda "iyi ve kaliteli" eserlere yönelmesine, dikkatli seçimler yapmasına zemin oluşturur. Denizler Altında 20.000 Fersah. Jules Verne kitapları, Jules Verne kitabı, Jules Verne-Denizler Altında Yirmi Bin Fersah (Gençler İçin İçin Seçme Eserler-4) kitabı, Jules Verne-Denizler Altında Yirmi Bin Fersah (Gençler İçin... Kitap > İthaki Yayınları > Jules Verne Kitaplığı > Jules Verne > Denizler Altında Yirmi Bin Fersah 2. Cilt. Balonla Beş Hafta - Gençler İçin Seçme Eserler 25, Kuşak Yayınları. Her ne kadar resmi açıklamalar olmasa da; bilim adamları ve denizle ilgilenen herkes bu konu ile ilgili bilgi almaya çalışıyor, bu varlığın ne olduğu üzerine tartışıyordu. Aylin Yıldız kaleme aldığı Denizler Altında Yirmi Bin Fersah adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın Çünkü çocuk henüz kitap seçme yetisine sahip değildir. 6. Sınıf Meb Yayınları Türkçe Kitabı Denizler Altında Yirmi Bin Fersah Cevapları. 2. ETKİNLİK. Dinlediğiniz metnin yazarı Jules Vern'e eserleriyle birçok buluşa ilham kaynağı olmuştur...