acem2019delhi.com

Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun

Responsive image
Bebeğiniz -ve elbette sizin- için harika bir uykunun anahtarları!Siz de bebeğinizin sabaha kadar mışıl mışıl uyumasını istiyor ancak bunu nasıl başaracağınızı bilmiyorsanız bu kitap tam aradığınız rehber olacak!Uykunun kilometre taşlarını, bebeklerin ay ay değişen uyku ihtiyaçlarını, yenidoğan bebekleriyle ne yapacaklarını bilemeyen anne babalar için kurtarıcı önerileri, bebek uykusunun temel prensiplerini, kısacası sizi tünelin sonundaki ışığa götürecek değerli ve işe yarar çıkış yollarını, alanında bir marka olan Dr. Kennedy’den öğrenmek için yapmanız gereken şey bir an önce sayfaları çevirmek.Korkmayın, oyunu kuralına göre oynadığınızda bebeğiniz mışıl mışıl uyuyacak.Ne dersiniz, denemeye değmez mi? Bebeğinizin uyku kalitesinin, sizin hayat kaliteniz üzerinde muazzam bir etkisi olacaktır. Kim deliksiz uyuyan bir bebeği olsun istemez ki ?
YAYIN TARİHİ:
2019-05-08
DOSYA BOYUTU:
9,2
ISBN:
6052972441
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Janet Krone Kennedy
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun PDF

Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Janet Krone Kennedy. Okuyabilirsin Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...l Uyusun - 9786052972441. + Kargo Ücreti ... Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun ... . Bebeğiniz mışıl mışıl uyusun. 30 Kasım 2014. Paylaş. Yeni doğmuş bir bebek günde 16 saat uyur ama bu uykular parçalı ve sık sık kesilen bir biçimdedir. Bebeklerin duymaktan rahatsız olacağı dış sesleri maskeleyen bu seslerle, kesintisiz bir uyuma süreci yaşamasına katkı sağlanabilir. Bebekler İçin 10 Maddede Mışıl Mışıl Uyku Rehberi. Bebeğinizi kuruladıktan sonra bir bebe ... Bebeğinizi Mışıl Mışıl Uyutma İpuçları - Sağlık ve Güzellik Rehberi ... . Bebeğinizi kuruladıktan sonra bir bebek bezini bağlayın ve pijamaları giydirin. Akşam uyumadan mamasını verin. Tok karnına yatması acıkarak uyumasını engelleyecektir. Mışıl mışıl uyusun makalesi ve en iddialı Bebeğim ve Bebek yazıları Elele'de! Sonunda da ne uyuyorlar ne de sakinleşiyorlar. Etrafınızdaki neşeli ve mutlu bebekleri düşünün… Закрыть. Fön Makinesi Sesi (Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun). Bebeğiniz ağlamadan mışıl mışıl uyusun diye... HaberlerYaşamBebeğiniz mışıl mışıl uyusun... ABONE OL. Bebeğinizin uyumasına yardımcı olacak 10 öneri! 3. 28.08.2012 - 06:00Güncelleme: 28.08.2012 - 10:11. Ancak bebeğin kollarını sarmak, kendi kollarının hareketlerinden dolayı uyanmasını engeller. 3- Bazen bebeklerin kalitesiz uyumasının nedeni sindirim veya gaz problemi olabilir. Hürriyet Aile/Bebek/Bebek Sağlığı/Bebeğin...