acem2019delhi.com

Vampir Avcısı Pinokyo 3Tahta ve Kan

Responsive image
VAMPİRLER VE TAHTA KUKLALARIN GİZEMLİ ÖYKÜSÜ ÇARPICI BİR FİNALLE SONLANIYOR! Pinokyo nihayet gerçek bir çocuğa dönüştü fakat… şey… Bu durum, vampir avcılığı kariyeri için bir sorun teşkil edebilir. Daha da kötüsü o ve arkadaşları denizin ortasındaki bir adada sıkışıp kaldılar. Mücadele ederek buradan kurtulmak ve Pinokyo’nun aşkı Carlotta’yı Karanlık Efendi Dracul ve emrindeki vampirler ordusundan kurtarmak zorundalar. Bu kovalamaca Pinokyo ve beraberindeki kuklaları Doğu Avrupa’nın derinliklerine sürükleyecek ve orada yeni ama tuhaf düşmanlar ve çok daha tuhaf müttefiklerle tanışacaklar. Büyük beğeni toplayan çizgi roman serisi sona yaklaşırken Pinokyo, kendi geçmişindeki bir gizemi aralamak ve hem kuklaların hem de vampirlerin arkasında yatan korkunç sırrı ortaya çıkarmak zorunda. Tahta ve Kan’ın çocuklarıyla karşılaşmaya hazır olun! 2010 yılında Kütüphaneler Birliği tarafından gençler için yayımlanan en iyi on grafik romandan biri seçilen Pinokyo Vampir Avcısı’nın bu son cildinde Dusty Higgins ve Van Jensen yine harikalar yaratıyor.
YAYIN TARİHİ:
2020-04-10
DOSYA BOYUTU:
8,79
ISBN:
6257963404
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Van Jensen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Vampir Avcısı Pinokyo 3Tahta ve Kan PDF

Vampir Avcısı Pinokyo 3Tahta ve Kan harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Van Jensen. Okuyabilirsin Vampir Avcısı Pinokyo 3Tahta ve Kan sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n teşkil... Pinokyo Vampir Avcısı Cilt 3 ... Pinokyo Vampir Avcısı Cilt 3; Tahta ve Kan - Van... | vamoskitap.com ... . Vampirler Ve Tahta Kuklaların Gizemli Öyküsü Çarpıcı Bir Finalle Sonlanıyor! Tahta ve Kan'ın çocuklarıyla karşılaşmaya hazır olun! Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Vampir Avcısı Pinokyo 1 Çizgi Düşler Yayınevi. O da, masallarla ünlenmiş küçük tahta çocuk Pinokyo. 26.60 TL. Vampirler Ve Tahta Kuklaların Gizemli Öyküsü Çarpıcı Bir Finalle Sonlanıyor! Pinokyo nihayet gerçek bir çocuğa dönüştü fakat… şey… Bu durum, vampir avcılığı kariyeri için birsorun teşkil... Pinokyo nihayet gerçek bir çocuğa d ... Pinokyo Vampir Avcısı Cilt 3 - Tahta ve Kan ... ... Pinokyo nihayet gerçek bir çocuğa dönüştü fakat… şey… Bu durum, vampir avcılığı kariyeri için bir sorun teşkil edebilir. Tahta ve Kanın çocuklarıyla karşılaşmaya hazır olun! 14.40 TL. Marangoz ustası Cherry ve geçmişe kıyasla biraz yaşlı, biraz da gri olan Mavi Peri ile birlikte Pinokyo, kasabayı vampir tehdidinden koruyor ve vampirlerin kan emmenin ötesinde, daha büyük... Vampir Avcısı Pinokyo 1. Huzurlu kasaba Nasolungo, vampirler tarafından istila ediliyor ve onlarla O da, masallarla ünlenmiş küçük tahta çocuk Pinokyo. Ancak bu sizin hatırladığınız Pinokyo değil. Huzurlu kasaba Nasolungo, vampirler tarafından istila ediliyor ve onlarla savaşmaya istekli (hatta onların varlığına inanan) bir tek kişi var. O da, masallarla ünlenmiş küçük tahta çocuk Pinokyo. You are here: Home › Books › Pinokyo - Vampir Avcısı. O da, masallarla ünlenmiş küçük tahta çocuk Pinokyo. vampir tehdidinden koruyor ve vampirlerin kan emmenin ötesinde, daha büyük......