acem2019delhi.com

Kelebeğin Ateşi

Responsive image
“Aşkı sabrın bir meyvesi sanırdım. Öğrendim ki; Sabır, aşkın en büyük kölesiymiş.”Her gece farklı bir hikâyenin esiri oluruz.Dinlediklerimizden çok, dinleyemediklerimiz de yoruluruz. Açık kalan onlarca yaramız olmasına rağmen bir diğerini biz açarız. “AŞK” açtığım en güzel yaralardandır. İçiniz cayır cayır yanarken, teniniz buz kestiğinde, nefes almanın yaşamak olmadığını anlarsınız.Zaman, insana çok şey kattığı gibi bizlerden birçok şeyi de söküp almıştır. Aşkın uçsuz bucaksız özgürlüğünün kucağında kendimizi kaybetmişken; bize ait olmayan bir benlik, vücudumuzun her milimine bir gölge gibi saklanmıştır. Ruhumuzun derinliklerinde kendimizi aramak yerine, kulağımıza fısıldanan aşka kendimizi bırakalım. Çünkü aşk, gökyüzünü esir aldığı gün gökkuşağını özgür bırakacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2020-04-11
DOSYA BOYUTU:
9,66
ISBN:
6057555625
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Güven Konur
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kelebeğin Ateşi PDF

Kelebeğin Ateşi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Güven Konur. Okuyabilirsin Kelebeğin Ateşi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ler.Ama bunun ne olduğunu bilmiyorlarmış ... Ateş, Mum ve Kelebek ... .. Dört tane kelebek bir gün bir ateş görmüşler.Bunun nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istemişler.Birinci kelebek ateşe biraz yaklaşmış ve üzerinin aydınlandığını görmüş.Arkadaşlarının yanına gelmiş ve Pervâne kelimesi, genellikle karanlıkta ortaya çıkarak ışık çevresinde toplanan gece kelebekleri (Heterocera) öbeğinden pulkanatlılara verilen ortak ad19 için de kullanılır. 12.25 TL. "Aşkı sabrın bir meyvesi san ... Kelebeğin Ateşi ... . 12.25 TL. "Aşkı sabrın bir meyvesi sanırdım. Öğrendim ki; Sabır, aşkın en büyük kölesiymiş.". Her gece farklı bir hikâyenin esiri oluruz. Dinlediklerimizden çok, dinleyemediklerimiz de yoruluruz. Ürün Açıklaması. Kelebeğin Ateşi. Güven Konur / Sinada Kitap. Basım Yılı: 2020. Kelebek farkında olmadan uzaktan ateşi kendisi için güzel bir şey olarak görür. Kelebek ateş için güzel şeyler düşünürken ateş kendi işine bakar yanmaya devam eder ve yaklaşan her şeyi yakar. Beyaz Kelebekler Şarkı Sözleri - Ateş Böceğim : Aşk bahçemi süsleyen inci çiçeğimmisin? Beyaz Kelebekler - Ateş Böceğim. Albüm Adı. : Unutulmayanlar. KELEBEĞİN ATEŞİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. GÜVEN KONUR kitapları ve SİNADA YAYINEVİ 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Ne olacağını boş verip ona daha çok yanaştım. "Ve en sonunda tamamen yanar kanatları, Kül olur kelebek. Ölür, düşer mumun dibine. Bir günlük hayatını aşkın ateşi uğrunda heba eder..." Dört tane kelebek bir gün bir ateş görmüşler. Bunun nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istemişler. Birinci kelebek ateşe biraz yaklaşmış ve üzerinin aydınlandığını görmüş. Kelebeklerin Ateşe Olan Aşkı - Dört tane kelebek bir gün bir ateş görmüşler. Bunun nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istemişler. Birinci kelebek ateşe biraz yaklaşmış ve üzerinin aydınlandığını görmüş. Alttaki Osmanlı Ateşi kelebeği erkek birey Gönen-2012 kaydıdır. Son günlerde Kanuni Sultan Süleyman diye takıldığımız gözde kelebek. Alttaki fotoğraf Osmanlı Ateşi kelebeği dişi bireydir. Kelebek için ateş bir cazibedir. Uzaktan kelebeklere güzel gözükür ve onları adeta bir mıknatıs gibi çeker kendisine. Kelebek farkında olmadan uzaktan ateşi kendisi için güzel bir...