acem2019delhi.com

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli)

Responsive image
Bu kitap Rusça’yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak amacı ile düzenlenmiştir. Türkiye ve Rusya arasında gelişen ilişkiler nedeniyle her iki ülkeye gidip gelen turistler, iş adamları, öğrenciler bu kitapla istediklerini söyleyebilme ve anlayabilme olanağı elde edeceklerdir.Kılavuz altı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça’nın okunuşları yer almaktadır. Rusça okunuşun doğru telaffuzu için işaretler kullanılmıştır. Bunlar: “ь” yumuşaklık işareti için (’) işareti ve vurgu (`) işaretleridir. Parantez içerisinde yazılan kelimeler ve (a)-lar kadın cinsini belirtmektedir. ь - (’) Yumuşaklık işareti kendinden önce gelen sessiz harfin yumuşak okunması gerektiğini belirtir.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-14
DOSYA BOYUTU:
9,45
ISBN:
6052494639
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Metin Gökçe
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) PDF

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Metin Gökçe. Okuyabilirsin Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şma Kılavuzu Telaffuzlu, Gramerli, Sözlük İlaveli ... Telaffuzlu Rusça Konuşma Kılavuzu - Zülfiye Veliyeva | Kitapx ... . Kapsamlı Telaffuzlu Türkçe - Rusça Rusça - Türkçe Sözlük... Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Karton Kapak. ISBN:9786054292561. Zülfiye Elay Veliyeva. Rusça-Türkçe & Türkçe-rusça Telaffuzlu Sözlük. 19 25. 73.8 90. Tekin Gültekin. Kendi Kendinize Pratik Rusça Konuşma Kılavuzu; Sözlük İlaveli. Alış-Veriş Listeme Ekle. Cep Konuşma Kılavuzu / Türkçe-Almanca Telaffuzlu Gramerli Sözlük İlaveli. Tecrübe Konuşuyor. 12,00 TL. Cep Sözlük İngiliz ... Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli)... - Kidega ... . Tecrübe Konuşuyor. 12,00 TL. Cep Sözlük İngilizce-Türkçe / Türkçe-İng... 7.44 TL. Kılavuz altı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça'nın okunuşları yer almaktadır....