acem2019delhi.com

Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası

Responsive image
Londra sokaklarını yoğun bir sis, Sherlock Holmes'u ise derin bir melankoli esir almıştır. Onu kapıldığı bu melankoli girdabından güzel ve endişeli bir genç kadının evine yaptığı ziyaret kurtaracaktır. On yıl önce babası aniden ortadan kaybolan Mary Morstan'a her sene aynı tarihte kimliği belirsiz bir kişi tarafından şahane bir inci gönderilmektedir ve bu kişi şimdi de bir mektup yazarak onunla buluşmak istediğini belirtmiştir. Holmes ve Watson bu buluşmada genç kadına eşlik edeceklerdir. Sonrasında yaşananlarsa; haksızlığa uğramış bir kadın, saklı bir Hint hazinesi, tahta bacaklı bir zorba, yardımsever bir köpek ve bir aşk hikâyesi… Hayatın durağanlığından sıkılmış olan Holmes'u bile, "Muhteşem değil mi?" diye haykırma noktasına getirecektir.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-09
DOSYA BOYUTU:
9,15
ISBN:
9752208650
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sir Arthur Conan Doyle
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası PDF

Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sir Arthur Conan Doyle. Okuyabilirsin Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... söyler ve Sholto öyle yapar. Sherlock Holmes - Dörtlerin İmzası ... Sherlock Holmes Serisi 2 Dörtlerin İmzası > Arthur Conan Doyle... ... . 79 beğenme. Yazarı: Sir Arthur Conan Doyle. Facebook'ta Sherlock Holmes - Dörtlerin İmzası'nın daha fazla içeriğini gör. Dörtlerin İmzası Sir Arthur Conan Doyle'un bir ay içerisinde yazdığı ve kitap haline getirmeden önce öyküler halinde dergide yayımladığı ikinci Sherlock Holmes romanı. 7.29 TL. Dörtlerin İmzası'nın ilk baskısı 1890'da yapılmıştır. Sherlock Holmes ve Doktor Watson, bu kez güzel bir genç kadının ... Sherlock Holmes - Dörtlerin İmzası - Arthur Conan Doyle ... . Sherlock Holmes ve Doktor Watson, bu kez güzel bir genç kadının peşine takılıp gizemli bir hazinenen izini sürüyorlar. Dörtlerin İmzası'nın ilk baskısı 1890'da yapılmıştır. Sherlock Holmes ve Doktor Watson, bu kez güzel bir genç kadının peşine takılıp gizemli bir hazinenin izini sürüyorlar....