acem2019delhi.com

İlk Şeytan Avcısı Kabil

Responsive image
Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil’i öldürür. Ardından ise derin bir pişmanlık duyar. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel’in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. Onu öldürebilecek tek şey; Adem’in dünyaya indirilirken kendisini Azazel’den koruması için verilen bir hançerdir. Hançer, Azazel ve ilk cinlerin yaratıldığı dumansız ateşte dövülmüştür. Azazel’i aramaya koyulan Kabil, Saye isminde bir cinin karşısına çıkması ile rotasını değiştirip onun direktifleri doğrultusunda ilerlemeye başlar. Saye, ona bildiği her şeyi öğretecek ve onu Azazel ile savaşması için eğitecektir. Azazel ise bir insanın yeryüzünde karşı karşıya gelebileceği en ölümcül varlıktır. Bu savaşı yalnızca daha güçlü ve daha zeki olan kazanacaktır. Yaratılıştan günümüze kadar uzanan bu mücadelenin içinde sen de yer almaya var mısın?
YAYIN TARİHİ:
2019-04-19
DOSYA BOYUTU:
10,41
ISBN:
6058071414
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Şenol Ceviz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İlk Şeytan Avcısı Kabil PDF

İlk Şeytan Avcısı Kabil harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Şenol Ceviz. Okuyabilirsin İlk Şeytan Avcısı Kabil sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yü Öğreten İki Melek - Harut ve Marut Nerede ? Habil İle kabil-ilk kan türk filmi ... İlk Şeytan Avcısı Kabil Şenol Ceviz ... . Πριν 3 μήνες. Çekirgeler, Kabe-i Şerif'e Saldırdıktan Sonra Bu Mucize Oluştu ..!! 9786058071414. 13274758. İlk Şeytan Avcısı Kabil. Giz Kitap. 25.00. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. 18.20 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğ ... İlk Şeytan Avcısı Kabil Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... . 18.20 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. İlk Şeytan Avcısı Kabil. 26.00 TL. Sepete ekle. Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil'i öldürür. İlk Şeytan Avcısı Kabil. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Giz Kitap. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel İblis olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil. İlk Şeytan Avcısı Kabil. Şenol Ceviz. Giz Kitap. Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil'i öldürür. Bir İlk Şeytan Avcısı Kabil kitabı indirmek ister misin? Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil'i öldürür. 19.50 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür....