acem2019delhi.com

Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim

Responsive image
Gücünü sevgi ve güvenden alan; çocuğun ihtiyaçlarını,önceliklerini önemseyen; hayata,denemeye,alternatif düşünmeye fırsat verilen; baskı,yıldırma, şiddet ve korkunun kullanılmadığı olumlu disiplin yollarının çocuk üzerindeki etkisi ömür boyu sürer. Bu kitapta; çocuk yetiştirmede zaman zaman uygulanan sert, mesafeli, acımasız ebeveyn yaklaşımının sakıncaları konuşularak, yerine aslında disiplin uygulayanların da özlemini duyduğu saygı ve sevgiyle, hoşgörü ve merhametle çocukları eğitme yolları anlatılmıştır. Olaya ve yaşa uygun yol seçilip inanılarak itina ile tatbik edildiğinde sonuçların ne kadar memnuniyet verici olduğunu görecek ve şaşıracaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-23
DOSYA BOYUTU:
12,75
ISBN:
6057580634
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Mediha Ürkmez
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim PDF

Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Mediha Ürkmez. Okuyabilirsin Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ygulanan sert mesafeli acımasız ebeveyn yaklaşımının sakıncaları konuşularak yerine aslında disiplin uygulayanların da özlemini duyduğu saygı ve sevgiyle ... Anne Baba Okulu | Beştepe Bloggers ... ... Anne Baba Okulunda Sevgiyle EğitimGücünü sevgi ve güvenden alan; çocuğun ihtiyaçlarını,önceliklerini önemseyen; hayata,denemeye,alternatif düşünmeye fırsat. ÖABT- Anne Baba Eğitimi -15 - Продолжительность: 16:02 Okulun Öncesi ÖABT 2 608 просмотров. 116) ÖABT Okul Öncesi - Dünya'da ve Türkiye'de Okul Öncesi Eğitim - I... Gücünü sevgi ve güvenden alan; çocuğun ihtiyaçlarınıönceliklerini önemseyen ... Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim - Dr. Mediha Ürkmez ... . 116) ÖABT Okul Öncesi - Dünya'da ve Türkiye'de Okul Öncesi Eğitim - I... Gücünü sevgi ve güvenden alan; çocuğun ihtiyaçlarınıönceliklerini önemseyen; hayatadenemeyealternatif düşünmeye fırsat verilen; baskıyıldırma şiddet ve korkunun... Merakla beklenen Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim kitabı satışa sunuldu. Diğer kitapseverler gibi siz de bu kitabın basımını bekliyorsanız... ...(DES) bağlı DES Stratejik Araştırmalar Merkezi (DESAM) tarafından hazırlanan 1. Eğitim Bileşenleri Araştırma Raporuna göre, anne baba sevgisi okul başarısını artırıyor. Gücünü sevgi ve güvenden alan;çocuğun ihtiyaçlarını,önceliklerini önemseyen;hayata,denemeye,alternatif düşünmeye fırsat verilen;baskı,yıldırma... 13.89 TL. Gücünü sevgi ve güvenden alan; çocuğun ihtiyaçlarını, önceliklerini önemseyen; hayata, denemeye, alternatif düşünmeye fırsat verilen; baskı, yıldırma, şiddet ve... Anne Baba Okulu. 924 likes · 2 talking about this. Sayfamız anne babaların ve çocuklarının eğitim başarısına yöneliktir. See more of Anne Baba Okulu on Facebook. Alış-Veriş Listeme Ekle. Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim. da özlemini duyduğu saygı ve sevgiyle hoşgörü ve merhametle çocukları eğitme yolları anlatılmıştır....