acem2019delhi.com

Dedemin Köstekli Saati

Responsive image
“Zaman en kıymetli hazinedir, değerini bilene;Kitap en büyük hazinedir, okuyup, ârif olana;Aile en büyük hazinedir, birlikte sımsıkı sarılana...” Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu’nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya’da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. Tarihi ve kültürel değerlerimize yer veren bu romanla kâh gülüp kâh hüzünleneceğiniz, şifrelerle dolu maceralı bir yolculuğa çıkacaksınız.Birgül Yangın Aslanoğlu, kardeşi Göksel Yangın ile çocukluk anılarından yola çıkarak kurguladığı romanında, seksenlerde çocuk olmayı bizlere hatırlatıyor.Dedelerinin mirası köstekli saat, bakalım Sinem ve Barış’ı nasıl bir serüvene sürükleyecek?
YAYIN TARİHİ:
2020-01-08
DOSYA BOYUTU:
11,2
ISBN:
6058013377
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Birgül Yangın Aslanoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dedemin Köstekli Saati PDF

Dedemin Köstekli Saati harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Birgül Yangın Aslanoğlu. Okuyabilirsin Dedemin Köstekli Saati sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nra... Dedemin Serkisof marka köstekli saati ... Dedemin Köstekli Saati - Birgül Yangın Aslanoğlu | Nadir Kitap ... . Saatleri Ayarlama Enstitüsü'nü okuduğumdan bu yanadır ki, bende saatlere ve zaman olgusuna dair bir merak başladı. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. 20 TL. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış k ... Dedemin Köstekli Saati ... . Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu`nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya`da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. 19.25 TL. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. 17 TL. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. Birgül Yangın Aslanoğlu. Kitap Tanıtımı. "Zaman en kıymetli hazinedir, değerini bilene; Kitap en büyük hazinedir, okuyup, arif olana; Aile en büyük hazinedir, birlikte sımsıkı sarılana. . . Gün akşam oldu. Akşam namazını da kılıp iftar ettikten sonra Allahtan bir rüzgâr çıkıp sisi dağıtınca henüz ikindi vakti olduğunu fark ettiler. Dedem köstekli saatini köyde unutmuştu. 20 TL. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. "Zaman en kıymetli hazinedir, değerini bilene; Kitap en büyük hazinedir, okuyup, arif olana; Aile en büyük hazinedir, birlikte sımsıkı sarılana..."Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin... 17 TL. Dedemin Köstekli Saati-Kadran Medya Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz....