acem2019delhi.com

Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı

Responsive image
İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. Korkunç görünümlü insanlar, bir kulübede yaşanan dehşet dolu anlar, lanetli bir mağaradan başlarına düşen kayalar, sepetten çıkan yılan, kollarıyla nefessiz bırakan zehirli dev bir sarmaşık, kilitli camdan kafes ve daha birçok olay. Korkunuza yenik düşmediğiniz cesur anlarınız olur hayatta. Sevdiğiniz insanların aniden yok oluşu, etrafınızda dönen anlam veremediğiniz olaylar, çığlıklar, inatlaşmalar, heyecan verse de korktuğunuz o anlar… Hepsi size çıkmaz sandığınız o yere adım attırır.Mete, Ada ve Efe’nin birlikte çıktığı bu ürkütücü yolculuk, zor ve yorucu tercihlerle dolu. Birinin bu kadar karışık bir yol haritasında yönlerini bulması için onlara yardım etmesi gerek.Her gizemli olayın sonunda karşına çıkan seçeneklerden birini seçerek, istediğin macerayı yaşa! Sayfalarla arası geçişlerle kuralları sen belirle. Soluk soluğa okuyacağın bu macerada dikkatini ve aklını kullanırsan doğru çıkışı bulabilirsin. Bu kez daha heyecanlı anlar, beklemediğin sürprizlerle karşılaşacaksın.Sıkı tutun, gözlerini kapa.Korkmaya hazır ol!
YAYIN TARİHİ:
2020-01-20
DOSYA BOYUTU:
11,46
ISBN:
6257964074
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Burcu Karadaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı PDF

Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Burcu Karadaş. Okuyabilirsin Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ler. Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı. Marka : Yediveren Çocuk ... Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı - Burcu Karadaş - Yediveren Çocuk ... . Barkod : 9786257964074. Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı. KİTAPLAR. Çok Satanlar. 12.18 €. İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. Korku Kapanı : Cesaret Çıkmazı. Burcu Karadaş. Yayınevi: Yediveren. İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şe ... Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı - Burcu Karadaş | kitapyurdu.com ... . İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. 18.94 TL. İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. 22.91 TL. İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. Korku Kapanı-Cesaret Çıkmazı. Yediveren Çocuk. Korku Kapanı-Cesaret Çıkmazı. Müşteri Hizmetleri. Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı - Yediveren Çocuk - 9786257964074 - Burcu Karadaş - - İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığın. Roman-Öykü kategorisinde yer alan Burcu Karadaş - Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! kitaphanen.com´da uygun fiyata Yediveren Çocuk Yayınları markalı Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı 9786057964874 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 21.75 TL. Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı-Yediveren Çocuk- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk. İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun... Ürün Adı: Korku Kapanı-Cesaret Çıkmazı Ürün Kodu: 010367727 Kitabın Yazarı: Burcu Karadaş Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen 20.30 TL. İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusu...