acem2019delhi.com

Sanatın Önemli Anları

Responsive image
Kısa, renkli; zekice yazılmış, temel bilgilerin yer aldığı muhteşem kitaplar! hep kitap’tan, sanat tarihine daha yakından şahit olmak, tüm temel bilgileri öğrenmek isteyen okurlar için eşsiz bir dizi: “Sanatın Olmazsa Olmazları!” Anlaşılır, sade, birbirinden güzel eserlerle bezeli, uzmanlar tarafından yazılmış bu kitaplarla sanat artık daha yakınınızda! Sanatın Önemli Anları, okurun sanat dünyasını rahatlıkla takip etmesini sağlıyor. İhtiyacınız olan tek şey merak. Mona Lisa ne zaman, nereden çalındı? Van Gogh’un hangi portresi rekor fiyata satıldı? Gümrük memurları hangi soyut sanat eserine el koydu? Kübizm teriminin kaynağı neydi? Kim, hangi sanatsal nedenle bir çakalla bir galeride kapalı kaldı? Hazır olun, sanat tarihini şekillendiren önemli olayları öğrenmek üzeresiniz!
YAYIN TARİHİ:
2019-10-18
DOSYA BOYUTU:
3,73
ISBN:
6051923321
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Lee Cheshire
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sanatın Önemli Anları PDF

Sanatın Önemli Anları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Lee Cheshire. Okuyabilirsin Sanatın Önemli Anları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...V. Etkinlik. Kültür Sanat. Evcil Hayvan ... Sanatın İnsan Hayatındaki Önemi Nedir | DenkBilgi.com ... . Festivalin önemli anları. Bu yıl 1-16 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası İstanbul Film Festivali çok hareketli bir programa sahip. Sanat, güzeli görebilme, güzelden haz duyma, yaratma, nefret, sevinç, öfke vb. duygular gibi insancıl faaliyetlerin çeşitli yollarla dışa vurumudur. Sanatın Önemi. Ana Sayfa. Newsweek'ten çağdaş sanatın en önemli 10 ismi... 56 yaşındaki sanatçı, bu yıl Ven ... Sanatın Önemli Anları ... ... 56 yaşındaki sanatçı, bu yıl Venedik Bienali'nde kendisine Altın Aslan kazandıran 24 saatlik filmi 'The Clock'la bir anda büyük ün kazandı. "Sanatın Önemli Anları". için 5 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 28,60 TL. Sepete Ekle. Sanatın önemli anları. Lee Cheshire. Satıcı. : Eylül Sanat Kitabevi. ...çizgiler ve renklerle canlı ve cansız simgeler halinde şekillendirmeye başladığı andan itibaren karşı reaksiyon göstermede son derece önemli bir rol üstlenir ve sanat eğitimi bir bütünlük içerisinde... ...yönetimde de etkin olan zengin Floransalı aileler (özellikle Medici Ailesi) sanata önemli katkılarda bulunmuştur. Avrupa devletleri kara ve deniz ticaretinde en önemli kaynaklarını kaybetmiştır....