acem2019delhi.com

Sevgi ve Empati Karakteri / Karakter Kaderdir1

Responsive image
“Hürriyet ve istiklal benim karakterimdir” - Atatürkİyi bir gelecek için zamanınızı en çok neye harcardınız?“Sürekli yaptığınız şey neyse, siz osunuz” - AristotelesHayatımız boyunca bizi sağlıklı, başarılı ve mutlu eden şeyler nedir? “Değerler karakter, karakter kaderiniz olur” - GandiKişiliğimiz ve karakterimiz, benimsediğimiz değerler/erdemler ve eylemlerimizin sonucudur. Bu yüzden, ömür dediğimiz en büyük yaşam maceramızda ilk ve en büyük eserimiz karakterimizdir. Geri kalan her şey bundan sonra gelir; kaderimiz bile. Yaptığımız “barışçı ve geliştirici” (Meryem, 96) işlerin sonucu karakterimiz üzerinden kaderimizi belirler ki, bu da kaderciliğe giden yolu baştan kesip bizi sürekli gelişen/geliştiren, değer üreten insanlar olmaya sevk eder. İşte bu kitap serisinin amacı, böyle bir yaşam çizgisinin bütün temel aşamalarında rehber olacak değer ve ilkeleri adım adım karakterinize ve neticede kaderinize/geleceğinize nasıl yansıtacağınıza ışık tutmak. Kitap serimizi içindeki test ve egzersizlerle birlikte tamamladığınızda,- Daha mutlu ve daha az stresli olma,- Neşe ve olumlu duyguları daha çok yaşama,- İlişkileri güçlendirip sevgi ve güveni artırma,- Yaşam hedeflerine ulaşma ve sükûnetle sorun çözmede çok daha ileri bir kavrayışa ve zihinsel donanıma kavuştuğunuzu hissedeceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2020-04-24
DOSYA BOYUTU:
7,75
ISBN:
6257084901
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Murat
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sevgi ve Empati Karakteri / Karakter Kaderdir1 PDF

Sevgi ve Empati Karakteri / Karakter Kaderdir1 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Murat. Okuyabilirsin Sevgi ve Empati Karakteri / Karakter Kaderdir1 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ebook. harflere göre karakter analizi hakkında KıDıM tarafından yazılan gönderiler ... Edebiyat ... . Sevgi ve şefkat onlar için önemli kavramlardır. Empati yetenekleri pek gelişmemiştir. Kişinin kendine özgü davranış biçimlerini belirleyen özelliklerdir.Ayırt edici bir özelliktir.Herkesin karakterleri farklıdır.Karakterlerin ne anlama geldiğini. friends karakter evrimleri. 12 yorum nihilanth 02 Aralık 2006 23:18. chandler courtney cox david schwimmer friends jennifer aniston lisa kudrow matt leblanc ... Mehmet Murat - CoachTeam Magazine ... . chandler courtney cox david schwimmer friends jennifer aniston lisa kudrow matt leblanc matthew perry monica phoebe rachel ross. Tasarım ve kavrama yeteneği vardır. Bu insan hem barış yanlısıdır hemde sevgi doludur. 4 ⇒ Sağlam bir karakteri vardır. Pratik bir insandır ve oldukça güvenilirdir.Çalışma konusunda oldukça......