acem2019delhi.com

Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli)

Responsive image
Muhalifler üçlemesinin heyecanıikinci kitapta tüm hızıyla sürüyor…. Zaman daralıyor…Aşkları dünyayı kurtarabilir.Ama birbirlerinin en kötü kâbusu da olabilirler. Nova her adımda yol ayrımına biraz daha yaklaşıyor ve ikiye bölünen hayatı giderek karmaşıklaşıyor… O, bir tarafıyla Uykusuz. Her geçen gün Muhaliflerin güvenini kazanan, Adrian ve ekibiyle birlikte Gatlon şehrindeki zayıfları korumak, düzeni sağlamak için savaşan bir dâhi.Diğer tarafı ise Kâbus; Muhalifleri yok etmeye kararlı bir Anarşist. En çok ihtiyaç duyduğu anda onu yapayalnız bırakan, ailesinin ölümüne göz yuman sözde kahramanlardan alacağı intikamın hayallerini kuruyor. Ama o en çok da Nova… Birbirine zıt roller arasına sıkışmış; baş düşmanlarının oğluna, Adrian’a duyduğu hisler yüzünden ne yapacağını bilemeyen bir kahraman. Muhalifler üçlemesinin ikinci kitabı Düşmanlar’da sınırlar belirsizleşiyor, iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. Gizli silahlar, suçlular, sırlar ve ikiye bölünmüş karakterler arasında, karşı konulmaz duygular filizleniyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-06
DOSYA BOYUTU:
10,99
ISBN:
6050966268
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Marissa Meyer
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) PDF

Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Marissa Meyer. Okuyabilirsin Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n heyecanı ikinci kitapta tüm hızıyla sürüyor… ... Düşmanlar - Muhalifler 2 (Ciltli) - Marissa Meyer | Yeni ve İkinci El ... . Zaman daralıyor… Aşkları dünyayı kurtarabilir. Ama birbirlerinin en kötü kâbusu da olabilirler. Cilt Tipi : Ciltli. Kağıt Tipi : 2. Hamur. Basım Yeri : Türkiye - İstanbul. Muhalifler üçlemesinin ikinci kitabı Düşmanlar'da sınırlar belirsizleşiyor, iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Belirtilen tüm ... Düşmanlar - Muhalifler 2 (Ciltli) | bkmkitap.com ... . Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli). 31.96 TL. O, bir tarafıyla Uykusuz. Her geçen gün Muhaliflerin güvenini kazanan, Adrian ve ekibi...