acem2019delhi.com

Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap

Responsive image
Yeni bir üçlemeye, Buzduvarı Üçlemesi’ne başlıyoruz Nisan ayında. Türk fantastik okuyucusutarafından oldukça iyi tanınan Douglas Niles’ın bu üçlemesi Ejderha Mızrağı hayranlarına bu dünyanın bildik halinden çok farklı bir ortam sunacak ve okuyucuyu Ejderha Mızrağı dünyasınınoldukça az tanınan ve son derece değişik atmosferine sürükleyecek.Soğuk, ürkütücü, uzak...En uzak kıyıda soluk, beyaz bir bulut gibi duruyor.Kerrick, Silvanesti'nin altın ormanlarından utanç içinde sürgüne gönderilmiş bir elftir.Aynı sırada, bir grup barbar köylüsü, bu donmuş araziyi bir kez daha ele geçirmek isteyen ogre imparatorluğundan kalanlarla yüzleşmek için hazırlık yapmaktadırlar.Douglas Niles, heyecan verici bu üçlemenin ilk kitabında, bizleri Krynn'de çoğu kişinin adını sadece efsanelerde duyduğu "Buzduvarı Efsanesi" topraklara götürüyor.
YAYIN TARİHİ:
2004-04-02
DOSYA BOYUTU:
9,51
ISBN:
9758387383
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Douglas Niles
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap PDF

Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Douglas Niles. Okuyabilirsin Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...s Solamnus Ejderha Mızrağı Kayıp Efsaneler 1 ... Douglas Niles - Haberci Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap | Sözcü Kitabevi ... . Cilt. J. Robert King. Ankira Yayıncılık. Elfşarkısı Şarkılar ve Kılıçlar 2. Kitap Unutulmuş Diyarlar. Elaine Cunningham. 9789758387380. 532134. Haberci Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap. Ankira Yayıncılık. 10.05. Vinas Solamnus Ejderha Mızrağı Kayıp Efsaneler 1. Cilt. J. Robert King. Haberci Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1. Cilt. Ankira Yayıncılık. 0 Yorum. Haberci B ... Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap ... . Cilt. Ankira Yayıncılık. 0 Yorum. Haberci Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap Kağıt Kapak - 1 Nisan 2004. bir ortam sunacak ve okuyucuyu Ejderha Mızrağı dünyasının oldukça az tanınan ve son derece değişik atmosferine sürükleyecek. Ejderha Mızrağı-Kışyurdu Buzların içindeki ogre kalesi,yüzyıllar boyunca zapt edilemez bir tabya olarak,Buzboyu\'nda ayakta kalmıştı. Haberci Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap. Douglas Niles adlı yazara ait Haberci Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %39 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsini. Haberci Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap. Yazar: Douglas Niles. Yayınevi : Ankira Yayıncılık. Yazarın Diğer Kitapları Tümü. Fistandantilus, Yeniden Doğuş Ejderha Mızrağı Kayıp Efsaneler 2. Cilt. Kitap Adı: Haberci Kitap Serisi: Ejderha Mızrağı Serisi - Buzduvarı Üçlemesi 1. Kitap Yazar: Douglas Niles Yayıncı: Ankira Yayıncılık Sayfa Sayısı: 320. Soğuk, ürkütücü, uzak... Kategoriler. Kitap. Öykülerle Davranış Eğitimi Seti 10 Kitap CD. Nesil Yayınları. %30 60,00 TL. Haberci Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap. Douglas Niles Ankira Yayıncılık. Fistandantilus, Yeniden Doğuş Ejderha Mızrağı Kayıp Efsaneler 2. Cilt. ANKIRA YAYINCILIK. Yeni bir uclemeye, Buzduvarı Uclemesi'ne baslıyoruz Nisan ayında. Ejderha Mızragı dunyasının oldukca az tanınan ve son derece degisik atmosferine surukleyecek. ...Ejderhaları - Ejderha Mızrağı Destanı 3. Kitap Kum Saati Büyücü Ejderhaları - Kayıp Tarihçeler Serisi 3. Kitap. Buzduvarı Üçlemesi Haberci - Buzduvarı Üçlemesi 1. Kitap Altın Küre... Haberci - Buzduvarı Üçlemesi 1. Cilt. Douglas Niles. Ankira Yayınları. Bu kitap tükenmiştir! Soğuk, ürkütücü, uzak... En uzak kıyıda soluk, beyaz bir bulut gibi duruyor. kitaphanen.com´da uygun fiyata Ankira Yayıncılık markalı Haberci Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1. Cilt 9789758387383 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 57.77 TL. Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1. Cilt. ...kişinin adını sadece efsanelerde duyduğu -Buzduvarı Efsanesi- topraklara götürüyor. Kıyamet Tugayı Ejderha Mızrağı Kang'ın Alayı 1. Cilt. Bedwyr'ın Kılıcı Kızıl Gölge Üçlemesi Birinci Kitap....