acem2019delhi.com

Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz

Responsive image
Balköpüğü’nü tatlı bir sürpriz bekliyor. Acaba hediye kutusundan çıkan bu tatlı sürprizle Balköpüğü bu kez nasıl bir sihirli yolculuğa çıkacak? Ceyda Düvenci, Serebral Palsi’li kızı Melisa ve onun gibi farkıyla mucize olan kahraman çocuklar için kaleme aldı.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-17
DOSYA BOYUTU:
7,4
ISBN:
6050972689
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ceyda Düvenci
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz PDF

Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ceyda Düvenci. Okuyabilirsin Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü D&R Hilltown'da ... CNN Türk: İstanbul Haber - Düvenci'den 'Tatlı Bir Sürpriz' - Son... ... ... Yalın'ın, İda & Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Bayıla Bayıla" albümünde yer alan "Tatlıyla Balla" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Bu kitapta yürüteciyle eve gelen Balköpüğü'nü bekleyen tatlı bir sürpriz var. Yazarın Diğer Kitapları. %20. Balköpüğü ile Tatlı Bir Sürpriz. %20. Bal Gibi. Berfin Sıla Kepez. Balköpüğü'nün tek başına çıktığı bu sür ... Düvenci'den Tatlı Bir Sürpriz - Takvim ... . Balköpüğü'nün tek başına çıktığı bu sürpriz yolculuk, dileriz çocuk kalpli kocaman kalabalıklarla devam eder. Bal Köpüğü İle Tatlı Bir Süpriz. ...kızı Melisa'dan yola çıkarak yazdığı bu kitabın "Bal Köpüğü" serisi olarak devamı gelecek👏👏 Serinin ilk kitabı "Tatlı Bir Sürpriz" çocukları piyano ve notların renkli dünyasıyla buluşturuyor. Bu kitapta yürüteciyle eve gelen Balköpüğü'nü bekleyen tatlı bir sürpriz var. Yazarın Diğer Kitapları. Balköpüğü ile Tatlı Bir Sürpriz. Bal Gibi. Berfin Sıla Kepez. ELMA Yayınevi. Paylaş : Balköpüğü - Tatlı Bir Sürpriz. ELMA Yayınevi. 14.95. Yazarın Diğer Kitapları. %17. Balköpüğü ile Tatlı Bir Sürpriz. %15. Bal Gibi. Berfin Sıla Kepez....