acem2019delhi.com

Cehennemde Ateş Kardeşliği

Responsive image
1974 Temmuz’undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi’nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan, yaşananlara bizzat şahit olanlar tarafından fazla dillendirilmeyen puslu bir sayfası. Harekâta bir pilot olarak katılan İsmail Meker’in bu üzücü olayla ilgili bilinmeyenleri açık yüreklilikle irdeleyerek kaleme alması, Türk Silahlı Kuvvetler tarihinde kendi uçağımızla kendi gemimizi batırmak gibi son derece talihsiz ve unutulmaması gereken; yapılan hata ve eksikliklerden önemli dersler çıkarılması hayati olan bir zaman dilimini daha iyi anlamamıza yardımcı olacak çok değerli bir çabadır.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-29
DOSYA BOYUTU:
11,37
ISBN:
6058040113
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İsmail Meker
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Cehennemde Ateş Kardeşliği PDF

Cehennemde Ateş Kardeşliği harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İsmail Meker. Okuyabilirsin Cehennemde Ateş Kardeşliği sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan ... Cehennemde Ateş Kardeşliği İsmail Meker ... ... 21 TL. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... Cehennemde Ateş Kardeşliği İsmail Meker Verita Yayıncılık. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de... 18.29 TL. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması o ... Cehennemde Ateş Kardeşliği - İsmail Meker | kitapyurdu.com ... ... 18.29 TL. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... Kitap Tanitimi 1974 Temmuz'undaki Kibris harekâti sirasinda Kocatepe Muhribi'nin batirilmasi olayinin perde arkasi yakin tarihimizin üzerinde pek de konusulmayan... 22.40 TL. Cehennemde Ateş Kardeşliği-Verita Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Cehennemde Ateş Kardeşliği. Cehennemde Ateş Kardeşliği. İsmail Meker. Verita Kitap. Cehennemde Ateş Kardeşliği - Verita Yayıncılık - 9786058040113 - İsmail Meker - - 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması. İsmail Meker. Kitap Tanıtımı. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... : İsmail Meker. Cehennemde Ateş Kardeşliği. 25.20 TL. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası y...