acem2019delhi.com

Yalnızlık

Responsive image
Yalnızlık insanın kaçmaya çalıştığı iki kapılı bir hapisane midir yoksa son sığınağı mıdır? İnsan kendini yalnızlıkta mı arar yoksa yalnızlıkta mı bulur, insan yalnız kalabilir mi? İşte büyük düşünür Thoreau da bizler gibi bu soruları sorar ve anlam arar. İnsanın anlam arayışındaki büyük yolculuğu belki de ilk önce yalnızlığın kapılarından geçmekle başlar ve sürer gider. Yalnızlık bir sığınak mıdır yoksa mutluluğa giden en sade yolun ilk adımı mıdır?
YAYIN TARİHİ:
2019-10-23
DOSYA BOYUTU:
4,68
ISBN:
6057775283
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Henry David Thoreau
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yalnızlık PDF

Yalnızlık harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Henry David Thoreau. Okuyabilirsin Yalnızlık sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lnızlık şiirleri kategorisindeki en güzel Yalnızlık şiirlerini okumak için burayı ziyaret edebilirsiniz ... Yalnızlık Sözleri - Güzel Sözler ... . Yalnızlık Sözleri Kategorisine Hoş Geldiniz. Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde sana ulaşamamaktır unutmuş mudur diye hep hatırlamaktır. Yalnızlık Sözleri. Bu yazı 03 Ocak 2020 tarihinde Tugba Karaca tarafından yazılmıştır. Düşüyorsam yüreğine tane tane. Ve sen istiyorsan, gelirim, serilirim kıyılarına… Yalnızlık Sözler ... Yalnızlık Sözleri - Yalnızlıkla İlgili Sözler ve Yalnızlık Şiirleri ... . Düşüyorsam yüreğine tane tane. Ve sen istiyorsan, gelirim, serilirim kıyılarına… Yalnızlık Sözleri. Ötesi var: Yalnızlık Müziğin bile seni dinlemesidir. Yalnızlık İnsanın kendine mektup yazması Ve dönüp-dönüp onu okuması Yalnızlığın da ötesidir. Yalnızlık çaresizliktir. Ne çok insanlar vardır yalnız olduğunun farkına varmazlar. her duygu sahte gelmeye başlar daha sonraları.Aşka inanmaz olur.Duyguya inanmaz.Tek dostu yalnızlık olmuştur onun....