acem2019delhi.com

Made in Abyss Cilt:2

Responsive image
Ümit ve Çaresizliğin Karıştığı Heyecan Dolu Bir Macera!Lanetli devasa çukur Abyss, derinlere inienleri asla geride bırakmıyor. Dibi gözükmeyen, keşfedilmemiş bu çukura küçük kız Riko meydan okuyor. Çukura indikten sonra izi kaybolan efsanevi mağara akıncısı, annesi Lyza'ya kavuşmak için... Varlığı bile belli olmayan cehennemin dibine meydan okumak mantık dışı olsa da, Riko'nun bir kozu vardır. Abyss'in içinde karşılaştığı hafızasını yitirmiş robot Reg! Görüntüsü küçük bir erkek çocuk olmasına rağmen vücudunda saklı gizemli ve korkunç bir gücü vardır. Onunla birlikte yol alırsa aşamayacağı bir engel olmadığına inanıyordu. Reg'de kim olduğunu öğrenmek ve Riko'yu kurtarmak için maceraya atılıyor. Arkadaşlarının da desteğini alarak birinci katmana adımını atan Riko ve Reg, yakalamak için peşlerine düşenlerin gölgesinden kaçarak çukurun derinliklerine doğru iniyor. Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-15
DOSYA BOYUTU:
11,12
ISBN:
6052115237
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Akihito Tsukuşi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Made in Abyss Cilt:2 PDF

Made in Abyss Cilt:2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Akihito Tsukuşi. Okuyabilirsin Made in Abyss Cilt:2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... alış verişinizi yapabilirsiniz. 18 TL ... Made in Abyss Cilt 2 - Akihito Tsukuşi | Nadir Kitap ... . Varlığı bile belli olmayan cehennemin dibine meydan okumak mantık dışı olsa da, Riko'nun bir kozu vardır. Abyss'in içinde karşılaştığı hafızasını yitirmiş robot Reg! Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor. Made in Abyss (Cilt 2) 437115 Komikşeyler Yayıncılık. 16.90 TL. Varlığı bile belli olmayan cehennemi ... Made in Abyss 2. Bölüm ... . Varlığı bile belli olmayan cehennemin dibine meydan okumak mantık dışı olsa da, Riko'nun bir kozu vardır. Abyss'in içinde karşılaştığı hafızasını yitirmiş robot Reg! Made İn Abyss Cilt 2. Yayınevi / Marka: Komik Şeyler. Barkod: 9786052115237. Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor....