acem2019delhi.com

Dipten Gelen Dalga 2

Responsive image
Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga’dan oluşan ne­hir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir.Üçlemenin bu son cildi, İkinci Dünya Savaşı sonrasında ku­rulan yeni dünyayı anlatıyor. 20. yüzyılın ortasında büyük bir yara açarak beliren dehşet bitmiştir ama, şimdi daha sinsi ve daha gizli bir savaş başlamıştır. Dolayısıyla, o önüne çıkan her şeyi yakıp kavuran fırtına dinmiş gibi görünse de küller arasında kalan kordan yeni fırtınalar körüklenmektedir. Eh­renburg bu kitabında Soğuk Savaş’ın ilk yıllarına ayna tutu­yor. Faşizmin yıkamadığı Sovyetler Birliği’ne karşı ABD’de yapılan planlar, Pentagon’dan Paris Hükümeti’ne kadar uza­nan entrikalar ekseninde hayata geçirilirken, sosyalizm ve ka­pitalizm arasındaki savaşın yeni cephesinde yaşayan direniş güçleri de yeni durum için mevzilenmektedir.Yüzyılın en büyük romanlarından sayılan ve sayısız dilde basılarak milyonlarca insan tarafından beğeniyle okunan bir klasik. Serinin Dipten Gelen Dalga ciltleri usta çevirmen Mazlum Beyhan’ın Rusça aslından yaptığı çeviriyle okurlarla buluşuyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-03
DOSYA BOYUTU:
6,97
ISBN:
6052283691
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İlya Ehrenburg
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dipten Gelen Dalga 2 PDF

Dipten Gelen Dalga 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İlya Ehrenburg. Okuyabilirsin Dipten Gelen Dalga 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20'inci yüzyılın en hareketli dönemini tüm taraftarı ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir ... Pandora - Dipten Gelen Dalga 2 - Ilya Ehrenburg - Kitap - ISBN... ... . Avrupa ve Amerika'nın savaş sonrası yaşayışını anlatan "Dipten Gelen Dalga" adlı roman barış için savaşa adanmıştır. "Fırttna'nın devamı olan bu roman, kapitalist dünyada ilerici... Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20.yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve... Dipten Gelen Dalga 2. Cilt. by İlya Ehrenburg. 37 TL. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, ... Dipten Gelen Dalga 2 - Ilya Ehrenburg ... .yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve... Dipten Gelen Dalga 2. Cilt. by İlya Ehrenburg. 37 TL. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Let us know what's wrong with this preview of Dipten Gelen Dalga - Cilt 2 by Ilya Ehrenburg. Problem: It's the wrong book It's the wrong edition Other. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20.yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. 37 TL. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Paris Düserken, Firtina ve Dipten Gelen Dalga'dan olusan nehir roman, 20. yüzyilin en hareketli dönemini tüm taraflari ve çesitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. dipten gelen dalga. şükela: tümü | bugün. dipten gelen alım dalgasıdır bu. tahtanın altlarına alış yazarlar, sonra da alışlar yukarı doğru çekilmeye ve hatta aktiften alınmaya başlanır ki işte bu tam bir... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Dipten Gelen Dalga 2. Yazar. İlya Ehrenburg. Dipten Gelen Dalga 2. Cilt-İlya Ehrenburg-Evrensel Basım Yayın-Çevirmen Mazlum Beyhan -Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 480 -Basım Yılı 2002 | Paris Düserken....