acem2019delhi.com

Ömer Muhtar’dan Kaddafi’ye Libya’da Ulusal Kurtuluş Hareketi

Responsive image
Ermeni sorununda Türk tezlerinin mücadelesini dünya çapında vermesiyle tanınan Prof. Dr. Türkkaya Ataöv, Afrika üzerine kapsamlı araştırmaların da sahibidir. Libya, bu araştırmalar arasında önemli bir yer tutar.Kaddafi döneminde Libya’nın verdiği bağımsızlık mücadelesine anti-emperyalist bir aydın olarak her zaman desteğini sunmuş olan Prof. Ataöv, Kaddafi’yle de şahsen tanışmış, Libya’yı Lockerbie Olayı’nda uluslararası arenada savunmuş ve bu ülkeye yönelik Amerikan saldırılarının karşısında yer almıştır.Prof. Ataöv, bu yeni kitabında Libya’nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. 
YAYIN TARİHİ:
2020-03-04
DOSYA BOYUTU:
8,94
ISBN:
6257956055
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Türkkaya Ataöv
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ömer Muhtar’dan Kaddafi’ye Libya’da Ulusal Kurtuluş Hareketi PDF

Ömer Muhtar’dan Kaddafi’ye Libya’da Ulusal Kurtuluş Hareketi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Türkkaya Ataöv. Okuyabilirsin Ömer Muhtar’dan Kaddafi’ye Libya’da Ulusal Kurtuluş Hareketi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...öv, Afrika üzerine kapsamlı araştırmaların da sahibidir ... Ömer Muhtar'dan Kaddafi'ye Libya'da Ulusal Kurtuluş Hareketi... ... . Ataöv, bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. Okuyucu Yorumları. Ad: Ömer Muhtar'dan Kaddafi'ye Libya'da Ulusal Kurtuluş Hareketi, Yazar: Türkkaya Ataöv, Yayınevi: İleri Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Araştırma... 11.25 TL. Prof. Ataöv, bu yeni kitabında Libya'nın İt ... Ömer Muhtar'dan Kaddafi'ye Libya'da Ulusal Kurtuluş Hare... ... ... 11.25 TL. Prof. Ataöv, bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. Prof. Ataöv bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. 10.50 TL. Prof. Ataöv, bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. Prof. Ataöv bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. Prof. Ataöv, bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. Ataöv bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor....