acem2019delhi.com

Söylem Türleri ve Başka Yazılar

Responsive image
Mihail M. Bahtin’in son yazılarının toplandığı bu kitapta, dilbilim alanında çığır açmış, bir araştırma programı kurmuş “Söylem Türleri” yazısının yanı sıra, beşeri bilimlerde metnin yerini saptamaya çalışan, “yazar imgesi”ni kurcalayan, yeni bir yöntem arayan önemli not ve makaleleri ile Bildungsroman ve edebiyat eleştirisinin durumu üzerine iki yazı yer alıyor. Hayatı boyunca dil ve edebiyat üstüne kafa yormuş, kafasında biriktirdiği binlerce olguyu analiz ederek düşüncesini geliştirmeye çalışmış büyük bir düşünürün, son büyük filologlardan birinin “evrak-ı metrukesi” Türkçede. 
YAYIN TARİHİ:
2016-12-09
DOSYA BOYUTU:
12,17
ISBN:
6053160601
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mihail M.Bahtin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Söylem Türleri ve Başka Yazılar PDF

Söylem Türleri ve Başka Yazılar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mihail M.Bahtin. Okuyabilirsin Söylem Türleri ve Başka Yazılar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı ... METİS YAYINCILIK - Söylem Türleri Ve Başka Yazılar - Fiyatı 16,48 TL ... . Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Söylem Türleri ve Başka Yazılar! Onun için ne ?! Mihail M. Bahtin'in son yazılarının toplandığı bu kitapta, dilbilim alanında çığır açmış, bir araştırma programı kurmuş "Söylem Türleri" yazısının yanı sıra, beşeri bilimlerde metnin yerini saptamaya... 8.82 €. Mihail M. Bahtin'in son yazılarının toplandığı bu k ... Söylem Türleri ve Başka Yazılar | bkmkitap.com ... ... 8.82 €. Mihail M. Bahtin'in son yazılarının toplandığı bu kitapta, dilbilim alanında çığır açmış, bir araştırma programı kurmuş Söylem Türleri yazısının yanı sıra, beşeri bilimlerde metnin yerini... Söylem Türleri ve Başka Yazılar - Mihail M. Bahtin. Metis Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 180 Puan. Mihail M. Bahtin kaleminden Söylem Türleri ve Başka Yazılar kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. 16.81 TL. Mihail M. Bahtin'in son yazılarının toplandığı bu kitapta, dilbilim alanında çığır açmış, bir araştırma programı kurmuş "Söylem Türleri" yazısının yanı sıra, beşeri bilimlerde metnin yerini... Not: + Taksit uygulanan kampanyalarda, ek taksit banka tarafından ekstrenize yansıtılacaktır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Söylem Türleri ve Başka Yazılar. Mağaza: TveT. Söylem Türleri ve Başka Yazılar. Yeni. Ücretsiz Kargo. son yazılarının toplandığı bu kitapta, dilbilim alanında çığır açmış, bir araştırma programı kurmuş "Söylem Türleri" yazısının yanı sıra, beşeri... Mihail M. Bahtin'in son yazilarinin toplandigi bu kitapta, dilbilim alaninda çigir açmis, bir arastirma programi kurmus "Söylem Türl...