acem2019delhi.com

Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller

Responsive image
Fiillerin genellikle hangi kelimelerle beraber kullanıldığını bilmek o dili iyi anlamanın vekullanmanın vazgeçilmez şartlarındandır. Arapçada sıkça kullanılan 100 fiili eşdizimleriyle (birliktekullanıldıkları kelimelerle) ele alan bu kitap, yenilenen tasarımı ile artık Akdem yayınlarında. Kitaphem Arapçasını geliştirmek isteyenler için hem de YDS’deki soru tiplerinden olan eşdizim,eşanlamlılık ve çeviri becerileriyle ilgili önemli bir kaynak durumunda. 10 bölümden oluşankitabın her bölümünde 10 fiil eşdizimleriyle ele alınmaktadır.FİİLLER TANITILIRKEN ŞUNLARDAN YARARLANILMIŞTIR:Kavratıcı şemalarBirlikteliklerin cümle içinde kullanımı ve çevirileriÇeşitli bulmaca alıştırmalarıÇoktan seçmeli sorularBoşluk doldurma sorularıKitabın sonunda tüm bulmaca ve sorular için hazırlanmış cevap anahtarı bulunmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2019-06-13
DOSYA BOYUTU:
5,19
ISBN:
6052385845
DİL:
TÜRK
YAZAR:
H.Hüseyin Köksal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller PDF

Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır H.Hüseyin Köksal. Okuyabilirsin Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini çok beğendim ... Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller... - Nobel Kitap ... . Sanırım Türkçe-Arapça dil çiftinde Türkiye'de, belki de dünyada ilk çalışma. Enes Balı, H. Hüseyin Köksal. "Bu şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini çok beğendim. Sanırım Türkçe-Arapça dil çiftinde Türkiye'de, belki de dünyada ilk çalışma. Arapçada sıkça kullanılan 100 fiili eşdizimleriyle (birlikte kullanıldıkları kelimelerle) ele alan bu kitap, yenilenen tasarımı ile artık Akdem yayınlarında. 35.70 TL. "Bu şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini ... Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller ... . 35.70 TL. "Bu şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini çok beğendim. Sanırım Türkçe-Arapça dil çiftinde Türkiye'de, belki de dünyada ilk çalışma. Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller. Yazar : Enes Balı;H. Hüseyin Köksal Yayınevi : Hikmet Evi Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller - Enes Balı H. Hüseyin Köksal özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin....