acem2019delhi.com

Gümüş KurtBir James Ryker Macerası

Responsive image
Ryker intikam almak istiyor ve bir şekilde istediğini elde edecek…Gerçek aşkı Lisa’nın ölümüyle hâlâ acı çeken James Ryker, intikam arzusuyla yola koyulmuştur ve sevdiği kadına bunu yapanları bulmak için nereye olursa gidecektir. Sorumluları eline geçirmeden asla huzura eremeyecektir. Hayatı büyük bir tehlikeye girmiş olsa da Mexico City’de arzu ettiği kadar başarılı olamamıştır.Peşine düştüğü iz, onu Meksika’nın Karayip kıyılarından, bir daha asla geri dönmeyeceğini düşündüğü ülkeye, doğduğu yer olan İngiltere’ye götürür. Ancak orada da umduğundan çok daha fazlasıyla karşılaşır. Eski mesai arkadaşlarının görev yaptığı gizli istihbarat örgütüne düzenlenen saldırı, yakın geçmişindeki birçok olayınGümüş Kurt’la bağlantılı olduğunu ortaya koyar.İyi ama kimdir bu gizemli Gümüş Kurt? Niçin sadece Ryker’ı değil, aynı zamanda istihbarat örgütündeki en yakın müttefiklerini de ortadan kaldırmaya çalışmaktadır?Bu ölümcül kedi fare oyununda herkes potansiyel düşmandır. Tekmeler, yumruklar ve kurşunlar havada uçuşmaya başladığında, hiç kimse güvende değildir. Ryker’ın yapması gereken şeyse çok basittir: Öldürmek istediği son adamla karşılaşana dek, tek parça hâlinde kalabilmelidir!
YAYIN TARİHİ:
2019-06-18
DOSYA BOYUTU:
7,38
ISBN:
6052221945
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rob Sinclair
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gümüş KurtBir James Ryker Macerası PDF

Gümüş KurtBir James Ryker Macerası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rob Sinclair. Okuyabilirsin Gümüş KurtBir James Ryker Macerası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Kurt & Bir James Ryker Macerası epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz ... Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde İzle... - 720pizle.org ... . 2011-04-04 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 6052221945 'dır. Böylece kahramanlarımız, tamamen zıt karakterlere sahip olsalarda, yaşadıkları heyecanlı maceralara dalarken sıkı fıkı iki dost olup çıkmışlardır. Gümüş Kurt Ryker intikam almak istiyor ve bir şekilde istediğini elde edecek... 9786052221945. 733030. Gümüş Kurt Bir James Ryker Macerası. Panama ... KAYGISIZLAR...TONY CURTIS...ROGER MOORE... - YouTube ... ... 9786052221945. 733030. Gümüş Kurt Bir James Ryker Macerası. Panama ...