acem2019delhi.com

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu

Responsive image
Stefan Zweig Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (Brief einer Unbekannten) adlı uzun öyküsünü 1920’li yılların ilk yarısında kaleme aldı. Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu’nun kadın kahramanını sadece uzun bir mektubun yazarı olarak tanıyoruz. Kadının hayatı boyunca sevmiş olduğu erkek için kaleme aldığı bu mektubun “gönderen”inin adı yoktur. Mektubun başında tek bir hitap vardır: “Sana, beni asla tanımamış olan sana”. Kadın büyük tutkusunu hep bir “bilinmeyen” olarak, yani tek başına yaşamaya razıdır, bu aşk öyküsünde “taraflar” değil, sadece tek bir “taraf” vardır. Böylesine, gerçek anlamda aşk denilebilir mi? Zweig okurunu, bir kez daha, insan psikolojisinde eşine pek rastlanmayan bir yolculuğa davet ediyor. Bu yeni yolculuğun sonunda “mutlak aşk” kavramının şimdiye kadar bilinmeyen kıyılarına varmayı amaçlamış olmasıda bir ihtimal!
YAYIN TARİHİ:
2019-08-05
DOSYA BOYUTU:
8,89
ISBN:
6057648396
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Stefan Zweig
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu PDF

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Stefan Zweig. Okuyabilirsin Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...; - Meçhul Bir Kadının Mektubu (Sayfa6 Yayınları, Palet Yayınları) - Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (Doğu Batı Yayınları şeklinde de yayınlanmıştır ... Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu, Stefan Zweig » Satın Al... - Kidega ... . Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu'nun kadın kahramanını sadece uzun bir mektubun yazarı olarak tanıyoruz. Mektubun başında tek bir hitap vardır: "Sana, beni asla tanımamış olan sana". Yazıda "Stefan Zweig 'ın Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu özgün adı (Brief einer Unbekannten) " hakkında Romanın ana kahramanları mektubu gönderen bir kadın ve alıcı bay R 'den ibarettir. Mektubun başlığı şaşırtıcıdır; "Beni hiç tanımamış olan sana." Mektup boyunca adı bilinmeyen bir kadının acılarına, umutlarına, hayal kırıkl ... Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu - Stefan Zweig ... . Mektubun başlığı şaşırtıcıdır; "Beni hiç tanımamış olan sana." Mektup boyunca adı bilinmeyen bir kadının acılarına, umutlarına, hayal kırıklıklarına, sevinçlerine ve en masum düşlerine maruz kalır...