acem2019delhi.com

Unutursan Hatırla

Responsive image
Yaptığın yanlışlar, doğruları hiçbir yere götürmüyor. Özgüven gökten düşmüyor, ağaçta yetişmiyor.Denedikçe, yaptıkça, düştüğünde kalktıkça gelişiyor. Yaşamak, öğrenmek, durmak, dinlenmek, sevmek, sevilmek, yolun keyfini çıkarmak hakkın. Ve bunları “hak etmek” için, hiçbir şey yapman gerekmiyor. Unutursan Hatırla. İnsan bir sürü yabancı dil öğrenip dünyaya açılıyor da kendi dilini bilmiyor bazen. Kendine “Sen nasılsın?” diye sormuyor. A. Cansu Kamar Unutursan Hatırla’da bizi unuttuklarımızı hatırlamaya, kendimizi karşımıza değil yanımıza almaya davet ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2020-01-18
DOSYA BOYUTU:
10,80
ISBN:
6050969658
DİL:
TÜRK
YAZAR:
A. Cansu Kamar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Unutursan Hatırla PDF

Unutursan Hatırla harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır A. Cansu Kamar. Okuyabilirsin Unutursan Hatırla sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Ve bunları "hak etmek" için, hiçbir şey yapman gerekmiyor ... UNUTURSAN HATIRLA - A.CANSU KAMAR | Nadir Kitap ... . Unutursan Hatırla. Ve bunları "hak etmek" için, hiçbir şey yapman gerekmiyor. Unutursan Hatırla. İnsan bir sürü yabancı dil öğrenip dünyaya açılıyor da kendi dilini bilmiyor bazen. Kendine "Sen nasılsın?" diye sormuyor. Şifremi Unuttum. Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. Unutursan Hatırla A. Cansu Kamar Doğan Novus 9786050969658 A. Cansu Kamar. A. Cansu Kamar. Yaptığın yanlışlar, doğr ... Unutursan Hatırla A. Cansu Kamar ... . Cansu Kamar. A. Cansu Kamar. Yaptığın yanlışlar, doğruları hiçbir yere götürmüyor. Özgüven gökten düşmüyor, ağaçta yetişmiyor. Denedikçe, yaptıkça, düştüğünde kalktıkça gelişiyor. Unutursan hatırla listesi bu bana. Başımızda dolanan uğultulu çarklara her an yakalanabilirim çünkü. Bir parçası olduğunu artık bildiğin doğanın, eşsiz düzeninin üzerinde yarattığı hayreti hatırla… Ve bunları ...