acem2019delhi.com

Popi Hatasını Düzeltebilecek mi? / Can Dostlarımızı Tanıyalım 2

Responsive image
Popi, Hatasını Düzeltebilecek mi?, Can Dostlarımızı Tanıyalım serisinin 2. Kitabı olarak yayınlandı. Can Dostlarımızı Tanıyalım serisi, 8 yaş üstü çocuklar için Değerler Eğitimi ekseninde kaleme alınmış 10 kitaptan oluşan bir seri olarak hazırlandı. Bu seride yer alan kitapların her biri çocuklarımızın, hem sahip olmaları gereken bir değeri öğrenmelerine hem de sevimli bir hayvanı, yaşadığı bir macera eşliğinde tanımalarına yardımcı olmaktadır.Can Dostlarımızı Tanıyalım Serisi 1-Kösnü ile Köytü Ne Yapmalı?2-Popi, Hatasını Düzeltebilecek mi?3-Nino, Ailesine kavuşacak mı?4-Ponpon’un sonu Ne Olacak?5-Pupa, Hayalleri İçin Neler yapacak?6-Bıdık ile Fındık Uçabilecekler mi?7-Yarışı Kim Kazanacak?8-Laklak Ne Zaman Göç Edecek?9-Gümüş, Şişeye Niçin Girdi?10-Kaybolan Toplar Nerede? 
YAYIN TARİHİ:
2020-01-20
DOSYA BOYUTU:
8,68
ISBN:
9754739398
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yasemin Katı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Popi Hatasını Düzeltebilecek mi? / Can Dostlarımızı Tanıyalım 2 PDF

Popi Hatasını Düzeltebilecek mi? / Can Dostlarımızı Tanıyalım 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yasemin Katı. Okuyabilirsin Popi Hatasını Düzeltebilecek mi? / Can Dostlarımızı Tanıyalım 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...'un sonu Ne Olacak? Popi, Hatasını Düzeltebilecek mi?, Can Dostlarımızı Tanıyalım serisinin 2 ... Popi Hatasını Düzeltebilecek mi?; Can Dostlarımızı Tanıyalım... ... . Kitabı olarak yayınlandı. Can Dostlarımızı Tanıyalım Serisi. 1-Kösnü ile Köytü Ne Yapmalı? Can Dostlarımızı Tanıyalım serisinin 2. Kitabı olarak yayınlandı. 1-Kösnü ile Köytü Ne Yapmalı? 2-Popi Hatasını Düzeltebilecek mi? 3-Nino Ailesine kavuşacak mı? Can Dostlarımızı Tanıyalım serisinin 2. Kitabı olarak yayınlandı. 1-Kösnü ile Köytü Ne Yapmalı? 2-Popi Hatasını Düzeltebilecek m ... Popi Hatasını Düzeltebilecek Mi? - Can Dostlarımızı Tanıyalım 2 ... . Kitabı olarak yayınlandı. 1-Kösnü ile Köytü Ne Yapmalı? 2-Popi Hatasını Düzeltebilecek mi? 3-Nino Ailesine kavuşacak mı?...