acem2019delhi.com

Yol Arkadaşım Mutluluk

Responsive image
Kendimi bildim bileli yol arkadaşım hep mutluluk oldu. Bu yolculukta onu tek bir yerde bulamadım: Sahip olmayı istediklerimde... Siz hayallerinize kavuşsanız bile kafanızdaki mutluluk halinden uzakta olduğunuzu görürsünüz. Hatta tutkuyla istediğine ulaştıktan hemen sonra boşluğa düşenler çoğunluktadır. Bunun nedeni mutluluğun geleceğe ait bir kavram olmamasıdır. Mutluluk tam olarak şimdinin varlığıdır, kişiseldir ve özeldir. Herkese göre değişir ama zamanı hep şimdiki zamandır. Bu sebeple ya farkında ve mutlusunuzdur ya da mutluluğu aramakla meşgul olup dibinizdeki mutluluğu ve şimdiyi kaçırıyorsunuzdur..
YAYIN TARİHİ:
2019-07-08
DOSYA BOYUTU:
4,57
ISBN:
6059552844
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ş. Gizem Taşar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yol Arkadaşım Mutluluk PDF

Yol Arkadaşım Mutluluk harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ş. Gizem Taşar. Okuyabilirsin Yol Arkadaşım Mutluluk sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...u yolculukta onu tek bir yerde bulamadım: Sahip olmayı istediklerimde ... Roman - Hayal Yayınları - Yol Arkadaşım Mutluluk ... ... Kendimi bildim bileli yol arkadaşım hep mutluluk oldu. Bunun nedeni mutluluğun geleceğe ait bir kavram olmamasıdır. Mutluluk tam olarak şimdinin varlığıdır, kişiseldir ve özeldir. Yol Arkadaşım Mutluluk Ş. Gizem Taşar Hayal Yayınları 9786055945844 Ş. Gizem Taşar. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmen ... Yol Arkadaşım Mutluluk | bkmkitap.com ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Yol Arkadaşım Mutluluk. » Yol Arkadaşım Mutluluk Kitabını Beğendiyseniz. » Yol Arkadaşım Mutluluk Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz? Kendimi bildim bileli yol arkadaşım hep mutluluk oldu. Bu yolculukta onu tek bir yerde bulamadım: Sahip olmayı istediklerimde... Mutluluk tam olarak şimdinin varlığıdır, kişiseldir ve özeldir. 16 TL. ...