acem2019delhi.com

İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı

Responsive image
ers kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabının beşinci basısının tükenmesi üzerine altıncı bası yayına hazırlanmıştır. Bu basıda da asıl amaç, icra ve iflas hukuku bilgisinin lisans seviyesinde sistematik bir şekilde verilmesi olduğu için gerektiği ve zorunlu olduğu ölçüde uygulamaya ve doktrindeki tartışmalara değinilmiş, bibliyografya, geniş Yargıtay ve Bölge Adliye Mahkemesi kararları atfına ve ayrıntılı tartışmalara yer verilmemiştir. Bu basıda, özellikle 7155 sayılı "Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Para Alacaklarına İlişkin Takibin Başlatılması Usulü Hakkında Kanun" ile abonelik sözleşmelerinden kaynaklanan para alacaklarının tahsili için kabul edilen özel takip yolu kapsamlı şekilde, ayrı bir paragrafta değerlendirilmiştir. Ayrıca geçen basıdan bugüne kadar mevzuatta yapılan diğer değişiklikler kitaba yansıtılmış ve geçen basıda gözden kaçan hususlar da düzeltilmiştir. Kitabın bu basısında da ana kitapta yazarlar arasındaki iş bölümü muhafaza edilmiştir. Kitabın genel sistematiği ve içeriği konusundaki çalışma ortak yürütülmekle birlikte, bu basıda da her bölüm farklı yazarlarca kaleme alınmış ve ilgili bölümlerde yazarı belirtilmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-01
DOSYA BOYUTU:
4,1
ISBN:
6057820433
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Muhammet Özekes
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı PDF

İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Muhammet Özekes. Okuyabilirsin İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Dr. Ejder Yılmaz. İcra Hukuku Genel Hükümler İlamsız İcra İlamlı İcra Rehnin Paraya Çevrilmesi Yolu ile Takip İhtiyati Haciz - İflas Hukuku İflas ... İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı Hakan Pekcanıtez ... ... KİTAP. Sınava Hazırlık. THEMİS İcra ve İflas Hukuku Kuram Kitap İsmail Ercan. İcra ve İflas Hukuku Ders Notu Soru Bankası Adalet Yayınevi 9786053006893 Ahmet Başözen. Ders kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabının beşinci basısının tükenmesi üzerine altıncı bası... Hocasından Ders Notları. KPSS A Hukuk Konu. İcra ve İflas Hukuku - Murat Atalı, İbrahim Ermenek, Ersin Erdoğan. İcra ve İflas Hukuku Pratik Çalı ... İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı ... ... Hocasından Ders Notları. KPSS A Hukuk Konu. İcra ve İflas Hukuku - Murat Atalı, İbrahim Ermenek, Ersin Erdoğan. İcra ve İflas Hukuku Pratik Çalışma Kitabı - Murat Yavaş. Hakan Pekcanıtez. Ders kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabının beşinci basısının tükenmesi... ...notun niteliği çerçevesinde bu eserlere metin içinde ayrıca atıf yapılmamıştır: Kuru, İcra ve İflas Hukuku, İstanbul 2016; Arslan, Yılmaz, Taşpınar Ayvaz, İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı, 2. Baskı... Ders kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabının beşinci basısının tükenmesi üzerine altıncı bası... Hakan Pekcanıtez. Ders kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İ...