acem2019delhi.com

Parkta Bir Dede

Responsive image
Arkadaşlarıyla parka oynamak için erkenden giden Efe vakit geçirmek için tabletinde oyun oynamaya dalar. Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu yardım çağrısının farkına bile varmaz. Tam bu sırada Ece ile Yeşilcan parka gelerek yardım isteyen dedenin farkına varırlar. Ece, ‘Amcanın yardıma ihtiyacı var” diyerek arkadaşlarını uyarır. Hep birlikte dedeye yardımcı olurlar. Ancak dede hastadır ve hiç bir şeyi ve kim olduğunu da hatırlamamaktadır. Peki bu durumda Yeşilcan ve arkadaşlar nasıl bir yol izleyecektir. Dede ailesine kavuşacak mı?
YAYIN TARİHİ:
2019-04-30
DOSYA BOYUTU:
5,60
ISBN:
6059090605
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Parkta Bir Dede PDF

Parkta Bir Dede harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Parkta Bir Dede sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu yardım çağrısının farkına bile varmaz ... Hikayeler - Yeşilay Yayınları - Parkta Bir Dede ... . Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu yardım çağrısının farkına bile varmaz. Ancak dede hastadır ve hiç bir şeyi ve kim olduğunu da hatırlamamaktadır. Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu yardım çağrısının farkına bile varmaz. Ancak dede hastadır ve hiç bir şeyi ve kim olduğunu da hatırlamamaktadır. Bu sırada parkt ... Parkta Bir Dede | bkmkitap.com ... . Ancak dede hastadır ve hiç bir şeyi ve kim olduğunu da hatırlamamaktadır. Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu yardım çağrısının farkına bile varmaz. Ancak dede hastadır ve hiç bir şeyi ve kim olduğunu da hatırlamamaktadır....