acem2019delhi.com

Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 2

Responsive image
Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. “Sevimli Dostlar” Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların;·3 yaş ve üstü çocukların bilişsel, görsel, sözel gelişimlerine katkıda bulunmak,·Kavram gelişimi, küçük kasların motor gelişimi, benzerlik ve farklılık ayırt etme, parça-bütün ve neden-sonuç ilişkisi kurma ve sıralama gibi öğretilerin kazandırılmasında destekleyici olmaktır.Bu bilgiler ışığında anne-babaların çocukları ile birlikte verimli zaman geçirebilecekleri, onların çok yönlü bu etkinlikleri keşfetme sürecine tanıklık edebilecekleri ve düşünme becerilerinin gelişmesine katkıda bulunabilecekleri Aktivite Kitaplarını Sevimli Dostlar karakterleri eşliğinde anne-babalara güvenle sunuyoruz.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-09
DOSYA BOYUTU:
12,70
ISBN:
6050320879
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özge Gökçek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 2 PDF

Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özge Gökçek. Okuyabilirsin Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...küçük... 8.06 TL. Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar ... Kitap Müptelası - Müptelası Olacaksınız / Sevimli Dostlar Aktivite... ... . "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların... Kitap Tanıtım Yazısı : Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların 15 TL. "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların; - 3 yaş v ... Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 2 Özge Gökçek Martı Çocuk Kulübü ... . "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların; - 3 yaş ve üstü çocukların bilişsel, görsel, sözel gelişimlerine katkıda bulunmak, - Kavram gelişimi... Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 2. Yazar : Özge Gökçek Yayınevi : MARTI ÇOCUK KULÜBÜ YAYINLARI Bu kategorideki tüm ürünler. Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 2. Martı Çocuk Kulubü. "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların; 3 yaş ve üstü çocukların bilişsel, görsel... Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 2. Yeni. Ücretsiz Kargo. "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 2. Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 2. Yeni. Ücretsiz Kargo. "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların 10.50 TL. Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların......