acem2019delhi.com

İletişimin Kadarsın

Responsive image
Hayatınızdan memnun musunuz?Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili.Ne ilgisi var demeyin!İletişim dediğiniz süreç siz anne karnındayken başladı, ama inanın verdiğiniz son nefesle birlikte nihayet bulmayacak.Ve sahip olduğunuz iletişim kabiliyetinin etki alanı, aslında hayallerinizin bile ötesinde …İnanıyorum ki; bu kitaptaki hikâyeler size bambaşka bir bakış açısı sunacak. Hiç düşündünüz mü?Belki de Birinci Dünya Savaşı, talihsiz bir iletişim kazasıydı.Belki de bütün hastalıklarınız, bedeninizle ve ruhunuzla iletişimsizliğin bir eseri.Kim bilir, belki iletişim adına tuttuğunuz her ipucu ömrünüzü uzatıyor. Eğer iletişim, ağzınızdan çıkanla alın yazınız arasındaki en kısa yolsa; bu kitapta, bu yola dair hikâyeler bulacaksınız.Ve her hikâyede bir kez daha farkına varacaksınız ki, aslında gerçekten iletişiminiz kadarsınız! 
YAYIN TARİHİ:
2019-05-09
DOSYA BOYUTU:
12,80
ISBN:
6052232309
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Osman Fatih Cengiz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İletişimin Kadarsın PDF

İletişimin Kadarsın harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Osman Fatih Cengiz. Okuyabilirsin İletişimin Kadarsın sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili ... İletişimin Kadarsın Osman Fatih Cengiz ... . Ne ilgisi var demeyin! İletişimin Kadarsın arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. İletişimin Kadarsın İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. İletişimin Kadarsın. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Hayatınızdan memnun musunuz? Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. İletişimin Kadarsın En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar ge ... İletişimin Kadarsın! - Osman Fatih Cengiz ... . İletişimin Kadarsın En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! İletişimin Kadarsın, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 23 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: İletişimin Kadarsın. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! İletişim dediğiniz süreç siz anne karnındayken başladı, ama inanın verdiğin. 20 TL. Hayatınızdan memnun musunuz? Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! 22.50 TL. Hayatınızdan memnun musunuz? Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! İletişimin Kadarsın! Ürün Kodu: 9786052232309. Hayatınızdan memnun musunuz?Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili.Ne ilgisi var demeyin!...