acem2019delhi.com

Ben Pıhtı

Responsive image
Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... ‘Ben, Pıhtı’; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… İnsanoğlunun büyük hikâyesinin içinde kendine bir amaç, bir anlam arayanların kaçınılmaz yolculuğu... Zorlukların ve yoksunlukların arasından dönüştürücü gerçekliğe ulaştırmak iddiasında. İnsanın kendisiyle yüzleşmesi, ruhunun odalarında saklı duran sesler ve kelimelerle yürümesini sağlayacak pratiği gösteriyor okuruna. Bir ayrılığın mesnevisi... Şehir şehir aradığı sevgilinin izi sıra gördüğü hakikati yıllar sonrasından O’na anlatma telaşıyla yazılmış mektuplar... Kırk başlıkta Alyahisar’dan, Suşehri’nden, Şehrafer’den, Nârlıhan’dan ruhuna dokunan her izden haberler veren hikâyeler ve anlatılar... İnsan varlığını bütün olarak bir sistem halinde keşfinin mümkün olduğunun deneyimini aktarıyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-04-10
DOSYA BOYUTU:
4,99
ISBN:
6052008355
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gökhan Serter
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ben Pıhtı PDF

Ben Pıhtı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gökhan Serter. Okuyabilirsin Ben Pıhtı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...si… Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar ... Ben Pıhtı ... ...'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi... 13.60 TL. Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… Thick Blood -Pıhtı Kan. BEN NYE ve CINEMA SECRETS geniş ürün yelpazesinde hem kozmetik hem de efekt/plastik makyaj malzemeleri yer ... Ben Pıhtı | bkmkitap.com ... . BEN NYE ve CINEMA SECRETS geniş ürün yelpazesinde hem kozmetik hem de efekt/plastik makyaj malzemeleri yer alıyor. Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi…...