acem2019delhi.com

Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi

Responsive image
Genç Marangoz, gençleri ve çocukları ahşapla uğraşmaya davet ediyor. Onları ellerine bel­ki de hiç almadıkları zımpara, çekiç, çivi ve testereyle tanışmaya; keserek, yapıştırarak, monte ederek, dahası işleyerek ahşaba hayat vermeye davet ediyor. Tecrübenin rehberli­ğinde el emeğiyle yoğurulmuş ve estetikle taçlandırılmış oyuncaklar ve objeler üretmeye davet ediyor.Beceri temelli eğitim anlayışıyla yola çıkan Genç Marangoz’un hedefleri arasında çocuk­ları matematik okuryazarlığı, yönerge okuryazarlığı, gözlem, deneme ve yeni fikirler or­taya koyup fikirlerini hayata geçirme gibi konularda desteklemek de bulunuyor.Büyük bir titizlikle hazırlanan araç gereç listeleri, yönergeler ve çizimler sayesinde çok basamaklı işlemleri karmaşadan uzak, kolay anlaşılır ve uygulanır hâle getiren bu kitap, eğitimcilerin de ilgisini çekecek.Marangoz adaylarının yeni rehberi, onlara yol göstermek için raflardaki yerini aldı.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-15
DOSYA BOYUTU:
10,65
ISBN:
6051692579
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Karataş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi PDF

Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Karataş. Okuyabilirsin Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...le tanışmaya; keserek... ve uygulanır hâle getiren bu kitap eğitimcilerin de ilgisini çekecek ... Genç Marangoz Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi ... .Marangoz adaylarının yeni rehberi onlara yol göstermek için raflardaki yerini aldı. Epub veya pdf formatta Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi kitabına erişmek ister misiniz? Bu içerik üzerinden sizlere Ahmet Karataş tarafından yazılmış güzel bir eser sunuyoruz. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi. Ahmet Karataş, Dursun Sunar / Edam Yayınla ... Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi ... . Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi. Ahmet Karataş, Dursun Sunar / Edam Yayınları. Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi Ahmet Karataş, Bu ürün için şu anda ak...