acem2019delhi.com

Pers, Helenistik Ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlogonia Bölgesinde Kültler

Responsive image
“Pers, Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler” adlı bu çalışma ile amacımız; Paphlagonia bölgesinin dinsel yaşamını ana hatlarıyla ortaya çıkarmak, bu bölgede tapınım gören tanrı/ tanrıçaları, bu tanrı/tanrıçaların niteliklerini ve bölgesel adlarını, tanrı/tanrıçalar arası ortak kültleri, kültlerin bölgesel yayılımını, yerel ve dışarıdan gelen kültleri ve ayrıca dinsel yaşamın coğrafi ve politik değişimlerini saptamaktır. Konu ile ilgili olarak tüm antik kaynaklar, yazıtlar, sikke katalogları taranarak, bilgiler fişlenmiş, bölgede yapılan araştırmalar ve müze çalışmaları ile de orijinal malzemeye ulaşılmaya çalışılmıştır. Ayrıca modern araştırmacıların eserleri incelenerek, konumuzu içeren bilgilere de müracaat edilmiştir. Böylece Anadolu’muzun belirtilen tarihi devirler içinde gelişen dini hayatı ortaya çıkarılarak, karanlık kalmış kısımlar aydınlatılmaya çalışılmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2019-04-15
DOSYA BOYUTU:
8,86
ISBN:
6052493526
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Adem Işık
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Pers, Helenistik Ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlogonia Bölgesinde Kültler PDF

Pers, Helenistik Ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlogonia Bölgesinde Kültler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Adem Işık. Okuyabilirsin Pers, Helenistik Ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlogonia Bölgesinde Kültler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...a bölgesinin dinsel yaşamını ana hatlarıyla ortaya ... Pers Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia... ... ... 16.03 TL. "Pers, Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler" adlı bu çalışma ile amacımız; Paphlagonia bölgesinin dinsel yaşamını ana hatlarıyla ortaya... Pers, Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler adlı bu çalışma ile amacımız; Paphlagonia bölgesinin dinsel yaşamını ana hatlarıyla ortaya çıkarmak... Pers, Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerind ... Pers Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia... ... ... Pers, Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler adlı bu çalışma ile amacımız; Paphlagonia bölgesinin dinsel yaşamını ana hatlarıyla ortaya çıkarmak... Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. "Pers, Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler" adlı bu çalışma ile amacımız. "Pers, Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler" adlı bu çalışma ile amacımız; Paphlagonia bölgesinin dinsel yaşamını ana hatlarıyla ortaya çıkarmak... 18.90 TL. Pers Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler - Adem Işık, Maksat Kitap online alışverişlerinde tüm kitaplara avantajlı fiyatlarla ulaşın. Felsefe. Araştırma İnceleme Referans. Pers Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler. ...Bölgesinde Kültler - 9786052493526 - - Pers, Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler adlı bu çalışma ile amacımız; Paphlagonia bölgesinin dins. 19.44 TL. "Pers, Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler" adlı bu çalışma ile amacımız; Paphlagonia bölgesinin dinsel yaşamını ana hatlarıyla ortaya... Bültene Abone Ol. Pers Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler. Bağlantıyı al. Facebook. "Pers, Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler" adlı bu çalışma ile amacımız; Paphlagonia bölgesinin dinsel yaşamını ana hatlarıyla ortaya çıkarmak... ...Bölgesinde Kültler - Dorlion Yayınevi - 9786052493526 - Adem Işık - - "Pers, Helenistik ve Roma İm. Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler" adlı bu çalışma ile amacımız; Paphlagonia... Sosyal Bilimler. Anadolu. Pers Helenistik ve Roma İmparatorluk Dönemlerinde Paphlagonia Bölgesinde Kültler. https://www.limankitap.com/urun/pers-helenistik-ve-roma-imparatorluk......