acem2019delhi.com

Gelirken Ekmek Al (İmzalı)

Responsive image
Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeyse hiç görmediği kocası. Yıllardır muhatap olduğum “Baban nerede?” sorusuna, “işte”, “evde”, “memlekete gitti” gibi bir çırpıda verilebilecek cevaplar verebilmeyi çok isterdim. Babamın nerede olduğunu, nasıl bir bahtsız olduğunu kimseye izah edemedim. Kabul etmek gerekirse, masumiyetinden zaman zaman ben de çokça şüphe ettim. Kadere saygımız, tekrara göre değişiyor. Başımıza bir iş geldiğinde, bunu aksilik olarak kabul edebiliyor ve sineye çekiyoruz; bu aksilik ikinci kez geldiğinde, geldi mi üst üste gelir diyoruz, üçüncüsü tekrar ettiğinde her şey de senin başına geliyor diyerek rahatlıkla kanaat bildiriyoruz, sonraki tekrarlardaysa başına bu kadar çok şey geliyorsa, demek ki tüm bunları hak ediyor diyoruz. O bütün masumiyetiyle yaşamaya devam etse bile... İçimizde bir yerden konuşuyor Şermin Yaşar… Bu coğrafyanın en derin kederlerini en “bizlik” hayat acemilikleriyle harmanlıyor…İncinmişliklerimizi gülünesi aşklarımızla iyileştiriyor. Gerçek edebiyatın “insanın ruhuna” inen bir merdiven olduğunu her öyküsünde hatırlatarak.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-01
DOSYA BOYUTU:
6,6
ISBN:
6602027792
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Şermin Yaşar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gelirken Ekmek Al (İmzalı) PDF

Gelirken Ekmek Al (İmzalı) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Şermin Yaşar. Okuyabilirsin Gelirken Ekmek Al (İmzalı) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nt Yayıncılık. Gelirken Ekmek Al Şahin ... Gelirken Ekmek Al | Nezih ... ... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeyse hiç görmediği kocası.Yıllardır muhatap olduğum "Baban nerede?" sorusuna, "işte", "e. %20. Cingo (İmzalı). : Kategori Seçiniz Kahve Kolonya Kitap Elektronik Film Müzik Hobi Oyun Kırtasiye ve Kişisel Ürünler İmzalı Kitaplar Çok Satan Kitaplar Gelirken Ekmek Al (9786050966534). Marka : Şermin Yaşar. Gelirken Ekmek Al Şahin... Neredeyse hi ... Gelirken Ekmek Al Özet - Şermin Yaşar ... . Gelirken Ekmek Al Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeyse hiç görmediği kocası.Yıllardır muhatap olduğum "Baban nerede?" sorusuna, "işte", "e. Cingo (İmzalı)....