acem2019delhi.com

Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap Stickerli (6 Yaş ve Üzeri)

Responsive image
Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlamasının önemini dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimikitabı içerisinde; imanın ve İslam’ın şartları, abdest, namaz vb. Temel ilmihâl bilgileri, âdaplar, hadîs-i şerifler ve Peygamber Efendimiz’i sevmek gibi bölümler yer almaktadır.Okul öncesi dönemin temel eğitim ve etkinlik prensipleri çerçevesinde hazırlanmış olan kitabımızın hem çocuklar için hem de aileleri için faydalı olacağını düşünüyoruz.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-09
DOSYA BOYUTU:
10,76
ISBN:
6059953740
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nuran Ferhan Can
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap Stickerli (6 Yaş ve Üzeri) PDF

Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap Stickerli (6 Yaş ve Üzeri) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nuran Ferhan Can. Okuyabilirsin Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap Stickerli (6 Yaş ve Üzeri) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi ... Öykülerle Değerler Eğitimi Seti | Kitap & Kitap Okul ve Kültür Kitapları ... ... Nuran Ferhan Can, Z. Merve Demir Uzun. Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlamasının önemini dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde... ...Değerler Eğitimi Serisi'nin altıncı kitabında paylaşımcı olmayıçok eğlenceli bir öyküyle anlatıyor. Tosla Kart ile yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişine 20 TL indirim. Değe ... Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap Stickerli (6 Yaş ve Üzeri)... - GittiGidiyor ... . Tosla Kart ile yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişine 20 TL indirim. Değerler Eğitimi Seti (10 Kitap)... Kur'an kursları öğretici kitabı ( 4-6 yaş) ( 2 kitap ). Tükendi. Ücretsiz Kargo. Kıtır ve pıtır hikaye seti. 35,00. 19,25. 17,05 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitStokta 4 adet3 iş günüSatıcı: GittiGidiyor/kitap_store. Ürüne puan ver. Kitapların öncelikle tanıtım yazılarını da incelemek isteyen ya da sizden önce kitabı okuyanların yorumlarını sizler için bir araya getiren kitap.world olarak Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap... KİDA KİTAP YAYIN DAĞITIM ve TİC. A.Ş. dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimi kitabı içerisinde; imanın ve... Kur'an-ı Kerim. Çocuk Kitapları. Çizgi Roman. Okul Öncesi Eğitim Setleri. Diğer Kitaplar. 6 Yaş (60 Ay ve Üzeri) Eğlenceli Eğitim Seti Çamlıca Çocuk Yayınları. 7.58 TL. ...dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimi kitabı içerisinde; imanın ve İslam'ın şartları, abdest... ...4 Yaş Etkinlik 4-5 Yaş 5 Yaş Etkinlik 5-6 Yaş 6 Yaş ve Üzeri 6 Yaş ve Üzeri Değerler Eğitimi. Gösterilen sonuç sayısı: 16. Emine Arslan'ın resimlediği Çiçekler Sınıfı serisi 10 kitaptan oluşuyor. Ana sayfa/Çocuk Kitapları/Din Eğitimi/6 Yaş ve Üzeri Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap. ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimi kitabı içerisinde; imanın...