acem2019delhi.com

İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır

Responsive image
İYİLER HEP KAZANIROkuyacağınız kitabı neden hazırladık?Hayat, düz ve kumlarla kaplı bir sahilde yürümeye benzemez. Tam tersine hayat; yokuşu, ovası, uçurumu, dikenli yollarla donatılmış bir kulvardır.Bu kulvarları aşarken umutla, usanç duymadan, yeniden başlayarak huzurla yürümek için seçilmiş hikâyelerle dolu; size hayat suyu vereceğine inandığımız için hazırladık.Umut, gecenin tüm karanlığına rağmen, buğulu bir cama güneş resmi çizebilmektir…Bu eser, okuyan kişiye; hep isteyip yapamadıklarını, erteledikçe unutulan heveslerini yapmaya başlaması için umut aşılayacaktır.Hayatın baş döndürücü kargaşasını stres yapmadan, elinden geleni çabalayarak, sükûnetle yaşamaya devam etmeyi öğrenmemiz gerek.Örneğin; önce küçücük şeylerle başlamalı belki, birkaç durak önce inip servisten otobüsten, yürümeli eve kadar, yüreğine takmalı güneş gözlüklerini, gördüğünü hissedebilmeli…İlla da büyük acılar çekerek hayatı arabeskleştirmek gerekmez. Bu nedenle sağlığını kaybedip ölümle yüz yüze gelmeden önce hayat değerli olmalı!Hulusi Gökhan Demir, hayatı ağlayarak değil, gülerek, umutsuzlukla değil, umutla, susarak değil, konuşarak, sorgusuz değil, sorgulayarak yaşamak en güzeli olmalı.Kitabın hazırlanışının amacı bütün bu algıları size kazandırmak ve hayatınızı kolay yaşanabilir hâle getirmektir.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-19
DOSYA BOYUTU:
4,37
ISBN:
9756587485
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hulusi Gökhan Demir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır PDF

İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hulusi Gökhan Demir. Okuyabilirsin İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Okuyacağınız kitabı neden hazırladık? Hayat, düz ve kumlarla kaplı bir sahilde yürümeye benzemez ... Sonunda İyiler Mutlaka Kazanir - Uludağ Sözlük ... . Tam tersine hayat; yokuşu, ovası, uçurumu, dikenli yollarla donatılmış bir kulvardır. Hulusi Gökhan Demir. Kitap Tanıtımı. Okuyacağınız kitabı neden hazırladık? Hayat, düz ve kumlarla kaplı bir sahilde yürümeye benzemez. İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır Hulusi Gökhan Demir Armoni Yayıncılık. Okuyacağınız kitabı neden hazırladık? Hayat, düz ve kumlarla kaplı bir sahilde yürümeye benzem ... İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır - Hulusi Gökhan Demir | kitapyurdu.com ... . Okuyacağınız kitabı neden hazırladık? Hayat, düz ve kumlarla kaplı bir sahilde yürümeye benzemez. İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır. Hulusi Gökhan Demir. Etiketler: İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır, 9789756587485, Armoni Yayıncılık. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum… İyilerin bir gün mutlaka kazanacağının göstergesidir bu ödül, bu ödülü ekibim adına Denizli'ye armağan ediyorum… İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır - Armoni Yayıncılık - 9789756587485 - Hulusi Gökhan Demir - - Okuyacağınız kitabı neden hazırladık? İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır. KAPAT. %35 indirimli. İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır. İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır. Hulusi Gökhan Demir. Yayınevi: Armoni. ekrem imamoğlu10. her gün bir kürtçe kelime13. sevgilinin yataginin altindan sutyen cikmasi8. #41325910 entry adresi şikayet et. 8. (bkz: iyiler her zaman kazanır). 15.40 TL. Okuyacağınız kitabı neden hazırladık? Hayat, düz ve kumlarla kaplı bir sahilde yürümeye benzemez. Tam tersine hayat; yokuşu, ovası, uçurumu... Bil ki; iyiler mutlaka kazanır. İyi Sözler ile ilgili diger sozler 1.sayfa. Çünkü bir sözü unutmak bir yüzü unutmaktan çok daha uzun zaman alır. Ve bir gün iyi insan olmaktan da nefret edersin. sonunda iyiler mutlaka kazanır sizce ne demek, sonunda iyiler mutlaka kazanır size neyi çağrıştırıyor? Sonunda muhakkak iyiler kazanır gün yüzüne çıkarlardı... Oldu mu? Veya başka açıdan örnek verecek olursak; iyi bir insan inkar veya şirk içinde olsa da, günün birinde mutlaka doğru inanca kavuşacaktır bu dünyada. Rakip taraftarların da sempatisini kazanmak istediklerini kaydeden Ali Koç, "Kazanmak için her yol mübahtır demiyoruz. Bir gün mutlaka iy...